0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Mudanya Güzelyalı Burgaz Mahallesinde 52 m2 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 52m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11332
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
52m2
Ada:
2143
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
28/05/1990
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mudanya İlçesi, Güzelyalı Burgaz Mahallesi, Ferah Sokak, Karlıdağ Apartmanı, A Blok 7 kapı no

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Mudanya Belediyesi röper noktası olarak alındığında, İpar Caddesi üzerinde yaklaşık 950 m ilerledikten sonra Bursa Mudanya Asfaltına girilir. Bursa Mudanya Asfaltı üzerinde Bursa istikametinde yaklaşık 1.8 km ilerledikten sonra Güzelyalı Trafik lambalarından sola Atatürk Caddesi’ne (Gemlik Mudanya Yolu) girilir. Atatürk Caddesi üzerinde sahile paralel yaklaşık 2 km ilerledikten sonra sağ tarafa Burgaz Caddesi’ne girilir. Burgaz Caddesi üzerinde takribi 160 m ilerledikten sonra sağa Şht. Mehmet Caddesi’ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 120 m ilerledikten sonra sola Ferah Sokak’a girilip, takribi 70 m sonra sol tarafta konu mülkün bulunduğu binaya ulaşım sağlanır. Konu mülk Güzelyalı merkeze yaklaşık 350 m uzaklıkta yer aldığından ve eğimli bölgede bulunduğundan toplu taşıma araçları direk hizmet vermemekte ancak Güzelyalı Feribot iskelesine kadar hizmet vermektedir. Yakın çevresinde, Güzelyalı Feribot İskelesi, Güzelyalı Yat Limanı bulunmaktadır. 

Özellikler:  Mimari projesine göre A blok 2. Bodrum kat, 1 nolu mesken; hol, 2 oda, salon/mutfak, banyo, wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 52 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz dıştan görüldüğü için iç mekan özellikleri hakkında bilgi sahibi olunamamıştır.

Konu taşınmazın bulunduğu A blok bina projesine göre ; 3 bodrum+zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre A blok binanın 3. bodrum katında; sığınak alanı, 2. bodrum katında 1 nolu mesken ve müşterek kömürlük alanı, 1. bodrum katında, bina girişi ve 2 nolu mesken, zemin katında 3 nolu mesken, 1. normal katında 4 nolu mesken, 2. normal katında 5 nolu mesken ve 3. normal katında 6 nolu mesken bulunmaktadır. A blok yapıda toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel üzerinde bitişik nizamda A-B-C ve D blok yer almaktadır. A ve B bloklar Ferah Sokak’a cepheli olup, C ve D bloklar batı kısmındaki Sokak’a cephelidir. Bina giriş kapısı demir doğrama olup, merdiven ve sahanlıklar mozaik, merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmamaktadır. Dış cephesi sıvalı olup boyanmamıştır. Yan parsele olan dış cephesi ise tuğladır. 

Not: 28.05.1990 tarih ve 53/4 no'lu  Yapı Ruhsatı 30.10.1995 tarihli  (İlave+Tadilat Yapı Ruhsatı)  bulunmaktadır. Taşınmazın eski ada-parseli 237 ada 28 parsel iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 2143 ada 7 parsel olmuştur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.