COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Kestel Yeni Mahalle'de Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11693
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 384
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Yeni Mahalle, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Eyüp Sitesi, B Blok No: 7/B D:9 Kestel/BURSA

Açıklama

Özellikler: 9 nolu bağımsız bölüm bina girişine göre ön cephede yer almaktadır. Projesinde ve yerinde yaklaşık 175 m2 (4kat 113 m2+ çatı katı 57 m2) brüt alanlı olup, 4.katta salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 balkondan, çatı katında 3 oda, hol ve banyo hacminden oluşmaktadır. Mahallinde projesinden farklı olarak taşınmaz girişinin mutfak yönünden verildiği, kat holünün yaklaşık 1 m2 lik bölümünün taşınmazın kullanımına dahil edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın salon, antre, hol ve oda zeminleri laminat parke duvarları saten boyalı, mutfak zemini seramik duvarı plastik boyalı, ıslak mekanların zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Dairenin dış kapısı çelik kapıdır. Oda iç kapıları amerikan panel kapıdır. Pencereleri pvc doğramadır. Isıtma sistemi doğal gaz kombidir. Mutfakta mdflam mutfak dolabı ve mermerit tezgah, ıslak hacimlerde vitrifiye elamanları mevcuttur. 
Taşınmazın bulunduğu 1365,30 m2 arsa üzerinde A ve B Blok olmak üzere 2 adet yapı bulunmaktadır. A Blok parselin kuzey cephesinde. B Blok güney cephesinde yer almaktadır. Taşınmaz B Blok`ta yer almakta olup, yapı betonarme yapı tarzındadır. B Blok, bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı blokta bodrum katta 1 adet dükkan ve sığınak alanı, zemin ve 4 normal katın her birinde 2'şer adet daire(4.normal katta yer alan daireler çatı ile dubleks) olacak şekilde toplam. 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kattan verilmiş olup, binanın kuzey cephesinden yapılmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması mermerdir. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. 
Ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinden güney yönünde Yavuz Sultan Selim Caddesine girilir. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 150 metre sonra sol tarafta yer almaktadır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır Gayrimenkulün yakın çevresinde Hasan Aslanoba Anadolu Lisesi, Çamlıtepe Camii ve Kestel ilçe Stadı bulunmaktadır. 
Not: 27/07/2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.