Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bursa İnegöl Yeni Mahallesi'nde 3+1 106m2 Daire

Bankadan 3 + 1 106m2

Özellikler

Tapu no 6655
Pafta 58
Ada 1320
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Millet Cd. Beyaz İnci Apt. No:7 D:7

Açıklama

Ulaşım: Bursa. ili, İnegöl ilçesi Yeni Mahallesi, Millet Caddesi, Beyaz İnci Sitesi No:7 Daire: 7 posta adresinde bulunmaktadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. 

Millet Caddesine cepheli, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Kuba Camii 420 m, İnegöl İlçe Meyadnına 1,4 m mesafededir.

Özellikler: 7 No.lu bağımsız bölüm, binanın, 1.katında bina girişine göre solda konumlu dairedir. Daire projelerine göre 1. katında 106 m² kullanım alanlı ve 3 oda, salon, mutfak, 2 banyo, wc, antre+ koridor, hol ve 3 balkon hacminden oluşmaktadır.

Binanın zemin katında 1 adet dükkan, wc, makine dairesi, elektrik odası, tesisat deposu, kapıcı dairesi 1. normal katında bina giriş holü ve 8 adet daire , 2 ve 3. normal katında 8 er adet daire bulunmakta olup toplam 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada bir adet dükkan bulunmakta olup diğer diğer bağımsız bölümler mesken amaçlı kullanılmaktadır. Bina içi boş avlulu sekizgen şeklinde olup, konut girişinden iç avluya geçildikten sonra 4 adet konut blok girişi mevcuttur. Her konut girişinde katlarda 2'şer daire bulunmaktadır. Projede bağımsız bölümler iç avludaki bina girişleri dikkate alınmaksızın sıralı dağıtılmıştır. Taşınmazın bulunduğu blok girişine 7,8,15,16,23,24 nolu daireler denk gelmektedir. Dış cephe kaplaması sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Çatı tipi ahşap oturtma çatı üzeri kiremittir. Bina giriş kapısı ferfoje demir malzemedir. Merdiven korkulukları alüminyum malzeme olup bina girişi ve sahanlıklarda yerler granit mermer kaplıdır. 

25.09.2012 Tarihli yapı ruhsatı İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenmiştir.