COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Gemlik Katırlı Mahallesinde 1/2 Hisseli 6.394 m2 Zeytinlik

Şirketten 6394m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Şirketten
Tapu no 10661
Metre Kare 6394m2
Ada 126
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Katırlı Mahallesi, Çamlıklar Mevkii 126 Ada 12 Parsel, Gemlik / BURSA

Açıklama

Ulaşım: Bursa İli, Gemlik İlçesi, Katırlı Mahallesi, Çamlıklar Mevkii, 126 Ada 12 Parsel nolu “Tarla ve Zeytinlik” vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın yer aldığı Katırlı Mahallesi Gemlik İlçesinin güneydoğusunda, ilçe merkezine yaklaşık 8,5 km mesafede konumludur. Katırlı Mahallesine ulaşım, Umurbey yolu üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz Katırlı Mahallesinin güneyinde, mahalle merkezine yaklaşık 1.15 km mesafede konumludur. Bölge geneli tarımsal amaçlı kullanılan parsellerden ve mahalle merkezinde yer alan, 2-3 katlı, betonarme ve yığma yapı cinsinde inşa edilmiş köy evlerinden oluşmaktadır. Alt yapı ve belediyecilik sınırlı seviyededir.

Özellikler: Taşınmaz 12.788,93 m2 yüzölçümüne sahip tapu kayıtlarına göre “ Tarla ve Zeytinlik “ vasıflıdır. Parsel eğimli bir topoğrafik yapıya sahip, serbest geometrik formdadır. Taşınmazın çevresi komşu parseller ile çevrili olup, güney tarafında kadastral yolu bulunmaktadır. Parsel üzerinde 20-25 yaşlarında ve 5-10 yaşlarında zeytin ağaçlarının bulunduğu gözlenmiştir. Parselde sulama sistemi mevcut değildir. Sulu tarıma elverişli değildir. Taşınmazın 1/2 hissesine düşen 6394 m2'si satılıktır.

Not: Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde yapılan incelemede değerleme konusu taşınmazın 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında tarım alanında yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.