Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bitlis Tatvan Saray Mahallesi'nde 126 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 126m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15181
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
126m2
Ada:
277
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
26
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
08/03/2010
Ruhsat Tarihi:
09/06/1994
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Saray Mahallesi, Kazım Paşa Caddesi, Okuyucular Apt. No:36 / 10 Tatvan/BİTLİS

Uzman Görüşü

Tatvan çarşı merkezinin Cumhuriyet Caddesi iki alt caddesinde, resmi kurumlara ve bankalara yürüme mesafesinde, Kat Mülkiyetli binada, 3 oda 1 salon 126 m2 daire; merkezi bir bölgede konumlu olmaları, ulaşımlarının kolay olması, her türlü imkana yürüme mesafesinde olmaları ve Kat mülkiyetine geçilmiş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 277 ada 4 parselde yer alan brüt 125 m2 alanlı olan 10 bağımsız bölüm konuttur. Taşınmaz; salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 10 bb no.lu daire bina girişine göre sol cephede konumlu olup güneybatı cephelidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Binanın dışı dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı demir doğramadır. Merdiven korkulukları demir korkuluktur. Kat ve merdiven sahanlık zeminleri beton, duvarları plastik badanalıdır. Bina kullanımı zemin kat seviyesinden, güneydoğu yönünden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Bitlis ili, Tatvan İlçesi, Saray Mahallesi, Kazım Paşa Caddesi, Okuyucular Apt. No: 36/9 posta adresinde, 277 ada 4 parselde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Tatvan Yaşam AVM Cumhuriyet Caddesi üzerinden Bitlis yönüne 350 m. ilerledikten sonra sağa Orduevi Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden 180 m. ilerledikten sonra sola Kazım Paşa Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden 185 m. ilerledikten sonra konu taşınmazın okuduğundan Okuyucular Apartmanı solda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge, şehir merkezindedir. Taşınmazın bağlantılı Tatvan Yaşam AVM, ve benzer nitelikte 5 6 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmaz sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlara yürüme mesafesindedir.

Not: 22/10/2010 tarihli kat ilavesi/tadilat ruhsatı ve 28/06/2011 tarihli kısmi yapı kullanma izin belgesi/kat ilavesi yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Gayrimenkulün 5. normal katı için kat ilavesi ve tadilat ruhsatı vardır. 3402 sayılı kanunun 22.(a) maddesi kadastro uygulamasına tabidir. Halihazırdaki binayı etkilememektedir.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.