1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bingöl Merkez Yenişehir Mahallesi'nde 3+1 170 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15368
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 147
Parsel 70
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 24/05/2005
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİŞEHİR Mah. GÜLTEPE Sok. SELVİ APT. Apt. No: 33 / 7 MERKEZ-MERKEZ /MERKEZ / BİNGÖL

Açıklama

Özellik: Taşınmaz; 3 Oda, Salon, Antre-Hol, Mutfak, Banyo,duş,kiler, Wc ve 2 balkon şeklinde planlanmış olup 170 m2 dir. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Bingöl İli, Merkez İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Gültepe Sok. , Selvi Apt. Bina No:33 Kat:Üçüncü Daire No:7 adresinde bulunmaktadır. Yenişehir Mahallesi içerisinde yer alan Bingöl İl Sağlık Müdürlüğünün önünden batı istikametinde yaklaşık 180 m ilerlenir sağ tarafta konumlu taşınmazın yer aldığı 33 dış kapı nolu bina girişi ile mülke ulaşılır. Ana taşınmaz ilçe merkezinde konumlu olup il merkezi kabul edilen Ulu camiye kuş uçuşu 385 m mesafededir. Yaya ulaşım kolay olup ihtiyaç halinde yakınından geçen özel halk otobüsleri ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Gayrimenkul ilçe merkezinde konumlu olup ilçe merkezi kabul edilen Ulu camiye kuş uçuşu 385 m mesafededir. Yaya ulaşım kolay olup ihtiyaç halinde yakınından geçen özel halk otobüsleri ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Bingöl Sağlık Müdürlüğü, Bingöl Dış Hastanesi ve benzer yapılar yer almaktadır. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgedeki yapılaşma oranı %80-90 seviyesindedir.

Not: 24/05/2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.