Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bingöl Merkez Park Vadi Evleri'nde 3+2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 2 190m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23341
Oda Sayısı:
3 + 2
Metre Kare:
190m2
Ada:
1623
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
13.04.2016
Ruhsat Tarihi:
16.09.2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Saray mah. Şirince Sk. PARK VADİ EVLERİ Ap. No:9/1 D:8 Merkez/Bingöl

Açıklama

Özellikler: Bingöl İli, Merkez İlçesi, Saray Mahallesi, Şirince sokak üzerinde bulunan Park Vadi Evleri Sitesinde B blok 9/1 dış kapı nolu apartman içerisinde 3.Normal katında bulunan 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmazdır. Ana gayrimenkul 2320,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı türünde A,B.C.D olmak üzere 4 blok olarak inşa edilmiştir. Binada gözle görülen depremsel bir hasar tespit edilmemiştir. İmarın 1623 Ada 1 parselin (ESKİ Ada: 937 - Parsel 54) üzerinde A, B, C ve D blok olmak üzere toplam 4 blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B blok kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır. B Blok Bodrum Kat + Zemin Kat + 3 Normal Kat + çatı kat olmak üzere toplam 5 kat ve toplam 9 bağımsız bölümden oluşmuştur. Binanın Bodrum katında 9 bb. nolu depo, Zemin katında 1, 2 bb numaralı meskenler, 1.Normal katında 3, 4 bb numaralı dubleks meskenler, 2.Normal katında 5, 6 bb numaralı meskenler, 3.Normal katında 7, 8 bb numaralı çatı aralı meskenler bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası, merdivenleri mermer kaplama, iç duvarlar iç cephe boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Vaziyet planında bina girişi belirtilmemiştir. Kat planları, kesitler, merdiven kovası, balkon konumları dikkate alınarak tespit yapılabilmektedir. Mahallinde projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden bina girişi sağlanmaktadır. Site içerisinde çocuk park alanı bulunmaktadır, çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

B Blok, 8 bağımsız bölüm numaralı ''Mesken'' nitelikli gayrimenkul, bina girişine göre sağ cephede ve 3.Normal kat + çatı katta yer almaktadır. Onaylı projeye göre 3. Normal kat ~130 m² brüt, çatı kat ~60 m² brüt alanlıdır. Taşınmaz projesinde toplam 190 m² kapalı alanlıdır.  Dışarıdan yapılan incelemede, çatı katındaki çatı arası bölümün açık teras haline getirilip kullanıldığı görülebilmektedir: projesine göre ~75 m² açık teras alanlı olduğu proje üzerinden tahmin edilmektedir. Taşınmaz 3. Normal katta salon, 2 oda, antre, 1 banyo, mutfak, 1 balkon ve wc + lavabo mahallerinden, çatı katta salon, 1 oda, 1 banyo mahallerinden oluşmaktadır. Dışarıdan yapılan incelemede giriş kapısının çelik, pencerelerinin PVC doğrama olduğu görülmüştür.. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.