COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bingöl İnalı Mahallesi Şehrigöl Papatya Sitesinde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11241
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 797
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A Blok 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İNALI MAHALLESİ, YEŞİLIRMAK SOKAK, ŞEHRİGÖL PAPATYA SİTESİ , A-BLOK, NO:13, KAT: 1, DAİRE NO:7 MERKEZ/BİNGÖL

Açıklama

Ulaşım: İnalı Mahallesi içerisinde konumlu olan Gazi İlköğretim Okulu baz alınarak kuzeyinden geçen Kınalı Caddesi üzerinde güneydoğu istikametinde yaklaşık 100 metre ileride sol kol üzerine ayrılan Yeşilırmak Sokak ile kesişim noktasına ulaşılır. Yeşilırmak Sokak üzerinde kuzey istikametinde yaklaşık 130 metre ileride sağ kol üzerinde konumlu olan A-B-C Bloklu Şehrigöl Papatya Sitesi'ne ulaşılır.

Özellikleri: Taşınmaz, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo, 1 balkondan oluşmak üzere 120 m2 alana sahiptir. İç kapılar Amerikan panel kapı ve pencere doğramaları PVC dir. Daire giriş kapısı çelik kapıdır. Daire genel olarak bakımlı olup basit tadilat gerekmektedir. Taşınmazın bulunduğu sitede çevre düzenlenmesi yapılmamıştır. Mutfakta granit tezgah ve mdf dolap, banyoda lavabo ve klozet, WC’de ise helataşı ve lavabo mevcuttur.
Yakın 
çevresinde; Gazi İ.Ö.Okulu, Akat Site, Sunova Sitesi ve kendisiyle eş değer konum ve özelliklere sahip birçok yapı yer almaktadır. Sosyo-ekonomik açıdan üst gelir kesimine sahip kişilerce tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Bölgenin altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz şehir merkezine 3,5 km mesafeli olup, şehir merkezi ve şehrin diğer yerleşim bölgelerine ulaşımı, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır.


Not: 27.11.2012 tarihli projesi bulunmaktadır. Taşınmazın ruhsatı bulunmamaktadır.