Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bingöl Genç Cumhuriyet Mahallesi'nde Merkezi 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20066
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
115m2
Ada:
229
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
05.07.2010
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Konut Tipi:
Müstakil Girişli
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3 oda, antre salon, mutfak, banyo, 2 balkon ve wc hacimlerden oluşmakta, brüt 115 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz 588,00 m2 yüz ölçümlü olup hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın konumlu olduğu bina, zemin ve 1 kattan oluşmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik cephe boyası ile kaplıdır. 

Not: 05.07.2010 tarihli iskanı bulunmaktadır.

"3402 Sayılı Kadastro Kanunu'nun 22. Maddesi 2. Fıkrası a Bendi uygulamasına tabidir" beyanı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.