COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Yenipazar Kavacık Mahallesi'nde 2045 m2 Bağ

Sahibinden 2045m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 16451
Metre Kare 2045m2
Ada 152
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bilecik/Yenipazar Kavacık Mahallesi Akkaş Bağı Mevkii 152 ada 4 parsel

Açıklama

Özellikler: 152 ada 4 parselde yer alan taşınmaz 2045,70 m2 alanlı olup Bağ vasıflıdır.

Ulaşım: Bilecik İli Yenipazar İlçesi Kavacık Mahallesi Akkaş Bağı Mevkii 152 ada 4 parsel adresinde konumludur. Mahalle merkezine 2,74 km ve Bolu-Bilecik yoluna 14,6 km mesafede yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.