1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez İsmetpaşa Mahallesi'nde 140 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18062
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 1454
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 02/04/2013 ­
Ruhsat Tarihi 06/12/2011
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A Blok -11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSMETPAŞA MAHALLESİ, FUTBOL SOKAK, BİNA NO:102A KAT NO:2 DAİRE NO:11 MERKEZ/ BİLECİK

Uzman Görüşü

"Bilecik Sevgi Evleri, Osmangazi Ortaokulu ve 75. Yıl Parkı'na yakın; ulaşım imkanları iyi, merkezi konumda, iskanlı olması, köşe parselde konumlu, asansörlü binada Brüt 140,00 m2 ARA KAT DAİRE " olması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: 11 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 2. normal katında, bina girişine göre arka cephede konumlu olup kuzeybatı ve kuzeydoğu olmak üzere 2 cephelidir. Taşınmaz sol arkada Hizmet Sokak yönüne(kuzeybatıda) ve sağ arkada (kuzeydoğuda) komşu B ve C Blok yönüne bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 140 m2 kullanım alanına sahiptir. Antre­hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 2 banyo +WC + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Odaların tümü Antre­-hole açılmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu 942,89 m2 alanlı parsel üzerinde A,B ve C olmak üzere toplam 3 adet adet blokta 44 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A Blok, III­B yapı sınıfında, bitişik nizamda, Mimari Projesine göre 2 adet bodrum+zemin kat +4 adet normal kattan oluşmakta olup toplamda 7 kattan ibarettir. ­2. Bodrum Katta; parselin batı cephesinden bağımsız girişi olan 1 adet dükkan, parselin güneyinde yer alan ana bina girişi, merdiven kovası, apartman holü ve sığınak; ­1. Bodrum Katta; asansör dairesi, enerji odası ve 3 adet mesken; zemin kat, 1­2­3­ ve 4.Normal Katların her katında 3'er adet mesken bulunmakta olup, binada 1 işyeri ve 18 adet mesken olmak üzere toplamda 19 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Ana yapı ön cephede (güney) Futbol Sokak yönüne, batı cephede Hizmet Sokak yönüne, doğu cephesinde bitişiğinde yer alan B Blok’a bakmakta olup, kuzey cephesi ana bina cephe duvarı ile kapalıdır. Ana gayrimenkul girişi Futbol Sokak üzerinden bağlantılı olarak güney yönünden, ­2. bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş, sahanlık ve merdivenler mermer kaplı, giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur. Bina tüm cepheleri akrilik dış cephe boyalı ve ısı yalıtımlıdır. Binada ısıtma sistemi doğalgaz kombili sistem ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: İsmetpaşa Mahallesi, Futbol Sokak, Bina No:102A Kat No:2 Daire No:11 Merkez/ Bilecik adresindedir. Meskene ulaşmak için; Ormancılar Sokak adlı yerden Futbol Sokak hedefine batı yönünde ilerlenilir, Futbol Sokak yönünde sağa dönüş yapılarak yaklaşık 150m kuzey istikametinde yol kat edildikten sonra sonra sol kolda köşe parselde konumlu taşınmazın içerisinde bulunduğu ana yapıya ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın olduğu bölgede yapılaşma mevcut olup, genel olarak bodrum ve zemin katlarda ticari dükkan; normal katlarda konut kullanımının yoğun olduğu, genellikle alt ve orta gelir grubunun tercih ettiği konutların olduğu bölgede yer almaktadır. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. Taşınmaza, yaklaşık 150m güneydoğusunda yer alan Ormancılar Sokak üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Koordinatları; 39.906201, 30.057351 biçimindedir. Taşınmazın yakın konumunda SHEÇEK Bilecik Sevgi Evleri, Osmangazi Ortaokulu ve 75. Yıl Parkı gibi röper noktaları bulunmaktadır.

Not: 06/12/2011 tarihli yapı ruhsatı ve 02/04/2013 tarihli Tadilat Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.