COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Cemre Yaşam Sitesi Natamam Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 166m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13171
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 166m2
Ada 309
Parsel 271
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm 40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bilecik İli, Merkez İlçesi, İsmetpaşa (Bahçelievler) mah., Şehiralanı Mevkii, Cebeci cad., Cemre Yaşam Evleri, No:2, C Blok, 10.+ Teras kat, Bağımsız Bölüm no:40

Açıklama

Özellikler:  Sitede kapalı yüzme salonu, Fitness center, Sauna, Spa, Türk Hamamı, Kreş, Süs havuzu, Teniz kortu, Basketbol sahası, Çocuk oyun sahası, Cafeterya, Restoran, Alışveriş merkezi, Eczane, Kuaför, Oto yıkma, Kapalı otopark bulunacağı beyan edilmiştir. Sitede bulunan blokların kaba ve ince işçilikler tamamlanmıştır.  projesine göre 10. normal katta brüt 101 m² kullanım alanlı; salon, mutfak,oda banyo, hol ve balkon hacimleri ile çatı katta brüt 65 m² (+22 m² teras) kullanım alanlı; 3 adet oda, 2 adet banyo ve hol hacimleri ile 2 adet teras alanı olmak üzere toplam brüt 166 m² (+22 m² teras) kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır. Bina girişine göre sağ ön cephede konumlanmaktadır. Taşınmazın salon, oda hacimlerinin zeminleri şap, mutfak ve hol zeminleri seramik kaplamadır. Duvarları saten boyalı tavanları ise plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Pencere doğramaları PVC den mamul ve çift camlıdır. Banyo ve WC hacimlerinin zeminleri ve duvarları seramik kaplamadır.

Ulaşım:  Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali önünden Atatürk Bulvarı üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 3,5 km ilerlenir ve döner kavşaktan Atatürk Bulvarı Eskişehir İstanbul Asfaltı yönünde 3. çıkışa dönülür. Yaklaşık 1,5 km ilerlendikten sonra sağda Uzun Sokağa sapılır. Sokak üzerinde 335 m ilerlenir 32 Evler Sokağa sapılır ve kuzey yönde 130 m ilerlenerek Cebeci Caddesine sapılır. Taşınmazın yer aldığı site bu cadde üzerinde konumlanmaktadır.  Diğer kent merkezlerine ulaşım toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 23/12/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.