COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Bahçelievler Mahallesi Cemre Yaşam Sitesinde 92 m2 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13201
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 309
Parsel 271
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 13
Bağımsız Bölüm F 100

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bilecik İli, Merkez İlçesi, İsmetpaşa (Bahçelievler) Mah., Şehiralanı Mevkii, Cebeci cad., Cemre Yaşam Sitesi, F Blok, 13+Teras Kat, Bağımsız Bölüm No:100

Açıklama

Ulaşım: Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali önünden Atatürk Bulvarı üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 3,5 km ilerlenir ve döner kavşaktan Atatürk Bulvarı Eskişehir İstanbul Asfaltı yönünde 3. çıkışa dönülür. Yaklaşık 1,5 km ilerlendikten sonra sağda Uzun Sokağa sapılır. Sokak üzerinde 335 m ilerlenir 32 Evler Sokağa sapılır ve kuzey yönde 130 m ilerlenerek Cebeci Caddesine sapılır. Taşınmazın yer aldığı site bu cadde üzerindedir. Taşınmazın bulunduğu mahalle yeni kurulmuş halen yapılaşmanın sürdüğü merkez sayılan mahallelerden olup; 3-4 katlı mesken nitelikli yapılardan oluşmaktadır. Bölgede çok sayıda site şeklinde kooperatiflerce yapılmış ve yapılmakta olan konutlar bulunmaktadır. Ticari potansiyel düşük düzeydedir. Alt ve üst yapısı tamam olup; belediye hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır. Diğer kent merkezlerine ulaşım toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Ana gayrimenkul Bilecik İli, Merkez İlçesi,Bahçelievler Mahallesi, 309 ada, 271 parsel sayılı 25892,59 m² alanlı arsa üzerinde blok nizam olarak , 8 bloktan oluşmaktadır. F Blok betonarme karkas yapı cinsinde, bodrum, zemin, 13 normal ve çatı katı olmak üzere 16 kat olarak inşa edilmiştir. Binada bodrum katta kazan dairesi, su deposu ve otopark, zemin katta 1 tanesi dubleks olmak üzere toplam 8 adet dükkan yer almaktadır. Toplamda F blokta 108 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Sitede inşaat faaliyetlerine devam edilmekte olup site tamamlandığında bünyesinde kapalı yüzme salonu, fitness center, sauna, spa, Türk hamamı, kreş, süs havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun sahası, kafeterya, restoran, alışveriş merkezi, eczane, kuaför, oto yıkma, kapalı otopark bulunacağı beyan edilmiştir. Binanın cepheleri boyalıdır. Site genelinde, açık alanlar ve peyzaj çalışmaları devam etmektedir.

Taşınmaz 92 m² brüt alanlı olup, 13. Katta salon-mutfak, WC ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup 56 m², çatı katında 9 m² alanlı teras hariç 2 oda, banyo ve hol alanlarından oluşmakta olup 36 m² alana sahiptir. Bina girişine göre 100 nolu bağımsız bölüm ise sağ orta ön cephede konumlanmaktadır. Taşınmazların salon, oda zeminleri bir kısmı laminant bir kısmı şap beton olup mutfak ve hol zeminleri seramik kaplamadır. Duvarları saten boyalı tavanlar kartonpiyerlidir. Daire pencere doğramaları ise pvc doğrama, ısı camlıdır. Banyo, wc zemin ve duvarları seramik kaplama olup banyoda vitrifiye ürünleri bir kısmı mevcuttur.. Mutfak dolapları ve tezgah mevcut değildir. Isınma sistemi doğalgaz kombili olup radyatör montajı yapılmamıştır. Dış kapılar çelik ve iç kapıları mevcut değildir. 

Not: Taşınmaza ait 27.08.2015 tarih 3786 nolu isim değişikliği yapı ruhsatı belgesi mevcuttur.