0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Gölpazarı Söğütçük Mahallesi'nde 523 m2 Tarla

Sahibinden 523m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
17274
Metre Kare:
523m2
Ada:
119
Parsel:
114
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10

Adres

Söğütçük Köyü Alanlar Mevkii 119 ada 114 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 119 ada 114 parselde yer alan taşınmaz 523,93 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarla Söğütçük köyünde ovada yer almaktadır. Sulu tarım yapılmaktadır. Üzerinde ekili ürün vardır. Arpa , buğday , yulaf ekilmektedir duruma göre. Düz taban arazidir. Su sorunu yoktur. Elektrik yakındır İstenirse alınabilir. Yakınına kadar araç ile gidilebilmektedir. Köye yürüme mesafesindedir. Havadar güzel bir konuma sahiptir. Satılık olan tarla köyün hemen altında bulunmaktadır. Söğütçük köyünde bulunan bahçe hem Gölpazarı hem de Osmaneli ilçelerinin arasında yer almaktadır. İstanbul karayolunun arka yüzünde bulunan yol üzerinde kalan bir köydür. Köyde bakkal , kahvehane , v.s. tüm esnaflar vardır. Köy 2 adet mahalleden oluşmaktadır. Köy havadar, çamlar arasında, oksijen deposu olan bir köydür. Yaz kış yaşanan yerleşik halkı olan bir köydür.

Ulaşım: Söğütçük Köyü Alanlar Mevkii 119 ada 114 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 32 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.