0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Gölpazarı Söğütçük Mahallesi'nde 100 m2 Bahçe

Sahibinden 100m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
17268
Metre Kare:
100m2
Ada:
129
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Söğütçük Köyü Köyiçi Mevkii 129 ada 5 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 129 ada 5 parselde yer alan taşınmaz 100,53 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. Bahçe köy içinde bulunmaktadır. İmarlı bahçedir , Arsa vasfındadır. Üzerine imarına uygun şekilde yapı yapılabilir. Bahçenin önüne kadar parke taşları döşeli yolu mevcuttur.2 evin arasında arkasında kalmaktadır. Bahçenin hem altında , hem de üzerinde yolu vardır 2 yol cephelidir. Elektrik , su sorunu yoktur. Her türlü alt yapısı hazırdır. Söğütçük köyü içinde bulunan bahçe hem Gölpazarı hem de Osmaneli ilçelerinin arasında yer almaktadır. İstanbul karayolunun arka yüzünde bulunan yol üzerinde kalan bir köydür. Köyde bakkal , kahvehane , v.s. tüm esnaflar vardır. Köy 2 adet mahalleden oluşmaktadır. Köy havadar, çamlar arasında, oksijen deposu olan bir köydür. Yaz kış yaşanan yerleşik halkı olan bir köydür.

Ulaşım: Söğütçük Köyü Köyiçi Mevkii 129 ada 5 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 32 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.