COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Gölpazarı Kurşunlu Mahallesi'nde 532 m2 Tarla

Sahibinden 532m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17320
Metre Kare 532m2
Ada 195
Parsel 45
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 812 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 812 parselde yer alan taşınmaz 532 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Ulaşım: Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 812 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 7 km ve şehir merkezine 26 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-812 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 195-45 olmuştur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.