COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde Tek Tapulu İskanlı 2 Daire

Bankadan 4 + 1 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13999
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 645
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesi, Yakuplu Mahallesi, 72. Sokak, No:8 Daire No:9

Açıklama

Özellikler: 9 no`lu bağımsız bölüm, binanın 3. normal ve çatı katında, bina girişine göre sağ kısımda yer almaktadır. Taşınmaz kuzey ve batı cephelidir. Normal kat; projesinde ve mahallinde brüt 80 m2 alanlıdır. Salon, 2 oda, antre, hol, mutfak, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşan taşınmazda salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı olup duvarları plastik boyalıdır. Mutfak ve antre zeminleri seramik kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Banyo ile wc hacimlerinin zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Banyo içerisinde duş kabini, klozet ve lavabo mevcuttur. Mutfak içerisinde ise granit tezgâhlı modüler mutfak dolapları mevcuttur. Çatı katı projesinde brüt 38 m2 + 26 m2 teras alanlıdır. Projesinde 2 oda, banyo ve teras hacimlerinden oluşurken, mahallinde 2 oda, mutfak, banyo, wc ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Kat zemini oda hacimlerinde laminat parke, mutfak ve hol hacminde seramik kaplı olup duvarlar plastik boyalıdır. Banyo içerisinde duş kabini, klozet ve lavabo mevcuttur. Mutfak içerisinde ise granit tezgâhlı modüler mutfak dolapları mevcuttur. Pencere doğramaları PVC, dış kapısı çelik ve iç kapıları Amerikan panel tipidir. Katlar arasında iç bağlantı mevcut olmayıp her kat için bina ortak alanından giriş bulunmaktadır. Dairenin ısınması doğalgaz yakıtlı kombi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır. Taşınmaz mesken amaçlı kullanılmak üzere boştur. Konu taşınmazın tadilat ihtiyacı mevcuttur. Yerinde yapılan tespitte aradaki merdivenin iptal edildiği ve 2 ayrı daire olarak kullanıma hazır olduğu , alt kat 2 oda bir salon, tuvalet, banyo ve mutfaktan, üst kat 2 oda, tuvalet-banyo, mutfak ve terastan oluştuğu tespit edilmiştir. Yerinde yapılan tespitlerde,altkat 19 m2 salon,11 m2 çocuk odası,14 m2 yatak odası; üstkat dubleks oda 12 m2 ve teras oda 20 m2'dir.

Ana gayrimenkul bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre her katta ikişer adet meskenden toplam 10 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 3.Normal katta yer alan daireler çatı piyeslidir. Binanın giriş, sahanlık ve merdivenleri mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Bina dış cephesi ısı yalıtım malzemesi ile kaplı olup üzeri boyadır. Binaya giriş zemin kattan (1517. Sokak tarafından) sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaza; TEM Otoyolu Ambarlı istikametinde Liman Caddesi üzerinde ilerlerken, Yakuplu mevkiinde sağ kolda yer alan Osmangazi Caddesi`ne sapılır. Cadde üzerinde 200 metre ilerledikten sonra sol kolda yer alan Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi`ne sapılır. Cadde üzerinde ilk sol kolda yer alan Barış Caddesi`ne sapılır. Cadde üzerinde sağ kolda yer alan 72. Sokak`a sapılarak taşınmaza ulaşım sağlanır. Bölgede yapılaşma ve arsa arzı devam etmektedir. Yakın çevresinde Beylikdüzü Kaymakamlığı ve Hacı Ali Akyazıcı Camii yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkul konum olarak D-100 (E-5) karayoluna yaklaşık 1,5 km. mesafededir.

Not: 02/07/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Taşınmaz tek tapulu dubleks mesken niteliğinde olmasına rağmen içerideki merdiven kaldırılmış olup, kullanıma hazır iki ayrı daire şekline çevrilmiştir.  Alt kat 2 oda bir salon, tuvalet, banyo ve mutfaktan, üst kat 2 oda, tuvalet-banyo, mutfak ve terastan oluşmaktadır.

Taşınmazın yer gösterimi:

 07 Ekim Çarşamba saat 10:00-12:00

12 Ekim Pazartesi  Saat 18:00-20:00

14 Ekim Çarşamba Saat 10:00-12:00

19 Ekim Pazartesi  Saat 18:00-20:00

21 Ekim Çarşamba Saat 10:00-12:00   arasında yer gösterici arkadaşımız tarafından yapılmaktadır.