Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beylikdüzü Konak Kent Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 128m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22807
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
128m2
Ada:
1007
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
14
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
23.03.2009
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Adnan Kahveci Mah.Kuştepe Cad.Konak Kent Sit.1. Blok A Giriş No:20/2 D:2 Beylikdüzü/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1. Blok A girişin zemin katında konumlanmakta olup bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre salon, mutfak, 2 adet oda, 2 adet banyo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimleri olmak üzere 128 m2 brüt alanlıdır. Yerinde yapılan incelemeye göre taşınmaz 3 oda 1 salon şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana taşınmaz Beylikdüzü ilçesi, Adnan Kahveci mahallesi sınırlarında, 1007 ada 10 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde 4 adet blok bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu 1. Bloğun A ve B girişleri bulunmakta olup ana gayrimenkul bodrum, zemin, 7 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. (Binaya giriş cephesinden bakıldığında sol taraf A girişi, sağ taraf ise B girişi olarak projelendirilmiştir.) A girişinde 23 adet, B girişinde 26 adet olmak üzere toplam 49 adet bağımsız bölüm mevcuttur. A girişinin bodrum katında kapıcı dairesi, sığınak ve su deposu, zemin katında 1 adet dükkan ve 1 adet daire, 1. kattan itibaren her katta 3 adet daire bulunmaktadır. 7. katta yer alan daireler çatı piyeslidir. Bina cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyanmıştır. Bina girişi mimari projesine uygun olarak batı cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.