Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beylikdüzü Gürpınar Millet Caddesi'nde 142 m2 Depolu Dükkan

Şirketten 142m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23475
Metre Kare:
142m2
Ada:
0
Parsel:
4893
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
34
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gürpınar Mahallesi, Millet Caddesi, Marmara Saraylar Evleri, No:8B Beylikdüzü/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Gürpınar Mahallesi, Millet Caddesi, Marmara Saraylar Evleri, No:8B Beylikdüzü/İstanbul posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul tapu kayıtlarına göre; İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Gürpınar Mahallesi dahilinde 19029,00 m² yüzölçümlü 4893 parselde arsa niteliği ile kayıtlıdır. Parsel üzerinde 12 adet blok yer almaktadır.  2. Blokta konumludur. 2. Blok parselin kuzey cephesinde Tevfik Fikret Caddesinden parsele bakıldığında soldan 2.sırada yer almaktadır. İncelenen mimari projesine göre 2. Blok; Betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda 2 bodrum, zemin ve 3 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. İncelenen mimari projesine göre binanın 2.bodrum katında 4 adet dükkan, 1.bodrum katında dükkanlara ait eklentiler, zemin katında 4 adet mesken ve normal katların her birinde 4’er adet mesken olmak üzere binada toplamda 20 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi tapuda incelenen projesinde vaziyet planında belirtilmemiş olup, vaziyet planında yer alan yürüyüş yolları dikkate alınarak dolaylı yoldan tespit edilmiştir. Bina girişi projesinde ve mahalinde site içerisinden zemin kat seviyesinden doğu cepheden, Tevfik Fikret Caddesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Yapıda asansör ve yangın merdiveni mevcuttur.

2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 2.bodrum katta (dükkan katı) 87 m² alanda dükkan hacminden, 1.bodrum katta 55 m² alanda toplamda 142 m² kapalı kullanım alanlı olarak projelendirilmiştir. Mahallinde dükkan katı alanı zemin kat konumundadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.