COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Pınarbaşı Mahallesi Nişantaşı İş Merkezinde 120 m2 Ofis

Bankadan 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11931
Metre Kare 120m2
Ada 859
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 24
Bulunduğu Kat 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

PINARBAŞI MAHALLESİ, 2213 SOKAK, NİŞANTAŞI İŞ MERKEZİ No: 2/24 MERKEZ / BATMAN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre 6. katta bulunan 24 nolu mesken bina girişine göre sol arka tarafta yer almakta olup kuzey ve batı cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt 120 m² kullanım alanlı alanlı olup, 2 oda, salon, mutfak, 1banyo ve Giriş Holü (hol + antre) bulunmaktadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu parsel 582,70 m² alanlıdır. Parsel üzerinde tek blok mevcut olup bina Nişantaşı İş Merkezi olarak isimlendirilmiştir. Taşınmazın 
bulunduğu betonarme yapı cinsinin mimari projesine göre ; 2.Bodrum + Zemin +Asma Kat+7 Normal kattan oluşarak toplam 10 kattan oluştuğu mahallinde ve yapı ruhsatında ise bodrum kat+zemin kat+asma kat +7 normal kattan oluşarak toplam 9 kat olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.Binanın doğu dış cephesi çift cam pvc'li mantolama ile giydirilmiş, diğer üç cephesi ise sıva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bir adet girişe sahip olan bina girişi zemin kattan ve güney yönünden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama çerçeveli otomatik cam kapı, giriş holü, merdivenler ve kat aralıkları mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada 1 adet asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Isınma sistemi doğalgaz esaslı bireysel kombidir. 
Ulaşım: Taşınmaza bölgenin ana 
anterlerinden olan Batman Parkın önünde bulunan Atatürk Bulvarı üzerinden güney istikametine devam edildiğinde sağ tarafta bulunan 2213. sokağa dönülerek değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Atatürk Bulvarı üzerinde 1. parsel konumlu olup 2213.sokak üzerinde ise 4.parsel üzerinde konumludur. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım kara yolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz 2213. sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Konumuz taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma oranı %80- 90 civarındadır. Taşınmaz çevre itibariyle topoğrafik açıdan hafif engebeli bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, kendisi ile benzer özelliklerde konut bulunmakta olup yeni gelişmekte olan bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta ve yüksek gelir düzeyine sahip ailelerin tercih ettiği bir bölgedir. WordMar.AVM’ye 20m, Özel Batman Yaşam Hastahanesine 100m , Atatürk Parkına 30 m mesafededir. Bu bölgede bulunan yapıların geneli ayrık nizamda inşa edilmiş 7-9 katlı betonarme yapılardır. Bölgede düzenli bir yapılaşma söz konusu olduğundan bölgeye talep oldukça yoğundur. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup ulaşımı kolay ve rahattır. Taşınmazın çevresi konut ve konut + ticaret fonksiyonlu gelişmektedir. Bölge orta ve iyi düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı % 80 -90 seviyesindedir ve hızla artmaktadır..Bölgenin at yapı ve yollarının tamamlanmıştır.
Not: 16.08.2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.