COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Meydan Mahallesi Ayaz Plaza'da 105 m2 Ofis

Bankadan 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14146
Metre Kare 105m2
Ada 470
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 05/07/2013
Ruhsat Tarihi 25/07/2012
Bağımsız Bölüm 32
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Batman İli, Merkez İlçesi, Meydan (Kültür) mah., Komanda cad., Ayaz Plaza Sitesi, No:3, 4. kat, Bağımsız Bölüm no:32

Açıklama

Özellikler: 32 bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün 4. katında bina girişinin sağ ön kolunda, batı cepheli olarak MESKEN nitelikli ofistir. Konu taşınmaz projesine göre salon, 2 oda, mutfak, wc, antre/hol hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 105 m2 kapalı alana sahiptir. Dairenin salon ve odalarda yer zemini parke kaplama, diğer tüm yer zeminleri seramik kaplama yapılmıştır. Fakat ofis olarak 1+1 şeklinde kullanılmaktadır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde saten boya yapılmıştır. Tavanlar spot aydınlatmalı asma tavan yapılmıştır. Taşınmazın mutfak hacminde ahşap dolap ve granit tezgah bulunmaktadır. Dairede iç kapılar ahşap kapı ve dış kapı çelik kapıdan, pencere doğramaları pvc mamulden imal edilmiştir. Islak hacimlerin tavan kaplaması pvc asma tavan yapılmıştır. Antrede sabit vestiyer yapılmıştır. Kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina 470 ada 24 nolu parsel üzerine B.A.K yapı tarzında, Bodrum + Zemin + Asma + 4 Normal katlı olacak şekilde tasarlanıp inşa edilmiştir. Parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş tek blok yer almaktadır. Ana gayrimenkulün; bodrum katında ortak kullanım alanları, zemin katında 4 adet asma katlı dükkan, otopark, kapıcı dairesi ve bina girişi, asma katta dükkan eklentileri, 4 normal katın her birinde 7`şer mesken olmak üzere toplamda 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak binanın batı yönünden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina girişinde yerler granit kaplama, duvarlar granit kaplama, tavanlar spot aydınlatmalı asma tavan yapılmıştır. Normal katlarda yerler granit kaplama, duvarlar boya yapılmıştır. Binanın dış cephe kaplaması ısı yalıtımlı yalı baskı üzeri boya kaplama ve alüminyum kompozit kaplama olup, dış kapısı alüminyum doğramadan, dış pencere doğramaları ise pvc doğramadan imal edilmiştir. Binanın açık ve kapalı otopark bulunmaktadır, bahçe duvarı betonarme duvardan yapılmıştır.

Ulaşım: Batman Belediyesi referans alındığında Atatürk Bulvarı üzerinde kuzey yönde yaklaşık 230 m ilerlenerek sola Komanda Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde 80 m ilerlendiğinde sol kol üzerinde değerleme konusu taşınmaza ulaşılır.

Not: 05.07.2013 tarih, 16 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 1/1000 ölçekli uygulama imar planında konut + ticaret alanında olduğu görülmektedir. Krokisinde A harfi ile gösterilen yapı tescilsizdir şerhi ile ilgili olarak yapılan sorgulamada bina girişinde yer alan ve sonradan yapılan danışma bölümü ile ilgili olduğu bağımsız bölümler için kısıtlayıcı olmadığı bilgisi alınmıştır. Taşınmazın tapu vasfı MESKEN olup, ofis kullanımına uygundur.