COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Gültepe Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13702
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 155
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batman İli, Merkez İlçesi, Gültepe mah., Tilmerç Köyü,Toytepe Mevkii, Tpao cad., No:238, 4. kat, Bağımsız bölüm no:8

Açıklama

Özellikler: 4/44 arsa paylı 4. kat 8 numaralı bağımsız bölüm brüt 141 m2 alanlı olup, 3 oda, salon, mutfak, antre-hol, banyo, wc, duş, kiler ve 3 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bina girişine göre sol tarafta yer almakta olup güney, kuzey ve batı cephelidir. Meskenin zeminleri seramik kaplı olup İç duvarlar salon ve odalarda saten boyalıdır. Tavanlar düz kartonpiyerdir. Banyo, lavabo ve wc duvarları seramik kaplıdır. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar amerikan panel kapıdır. Pencere ve balkon kapıları PVC doğramadır. Mutfak dolapları lake kaplama, mutfak tezgahı granittir. Banyoda duşakabin, ahşap dolaplı lavabo ve klozet mevcuttur. Taşınmazın ısıtma sistemi doğal gaz yakıtlı kat kaloriferlidir. Yatak odası hacminde bulunan duş hacmi oda hacmine dahil edilerek duş hacmi farklı şekilde inşa edilmiştir. Taşınmazın kiler hacmi banyo hacmine dönüştürülerek ,banyo hacmi mahallinde wc/lvb hacmine dönüştürülerek taşınmaz bünyesinde 2 adet wc/lvb hacmi bulunmaktadır. Ana taşınmaz onaylı mimari projesinde 13.50*17.50 metre taban oturumlu iken mahallinde yapılan ölçümlerde 16.50*21 metre taban oturumludur. Bina taban alanında yapılan büyümeden kaynaklı taşınmaz mahallinde 196 m2 olup büyümenin bağımsız bölüme 55 m2 olarak sirayet ettiği ölçümlerden tespit edilmiştir.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 618 m2 yüz ölçümlü arsası üzerinde; ayrık nizam, betonarme yapı cinsinde bodrum + zemin + 4 adet normal 
kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, otopark, zemin katta 4 adet dükkan ve bina girişi, 4 normal katın her birinde 2 er adet mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve güney cephesinden olup aynı kat ve aynı cepheden sağlanmaktadır.  Bina dış cephesi mozaik kaplamadır. Bina dış kapısı ferforje demir doğrama, merdiven ve balkon korkulukları demir doğrama,merdiven sahanlığı zeminleri seramik, duvarları ise saten alçı üzeri iç cephe boyasıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binada doğal gaz ısınma sistemi olup radyatörler ve kombi mevcuttur. Yapımı 2008 yılında tamamlanmış olan bina genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Demokrasi Bulvarı ile TPAO Bulvarı kesişiminden TPAO Bulvarı üzerinden batı yönlü yaklaşık 350 metre ilerledikten sonra 
sağda konumludur.
Not: 18.10.2006 tarihli ve 1401 sayı numaralı Yenileme Ruhsat belgesi mevcuttur.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.