1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Başiskele Barbaros Mahallesi'nde 4+1 Teraslı Deniz Manzaralı Dubleks

Bankadan 4 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17093
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 278
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mah.Milli Hakimiyet Cad.B Blok No:2B D:9 Başiskele/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 9 nolu bağımsız bölüm B Blokta, 2. normal kat ve çatı katında, bina girişine göre 2. normal katında sol cephede önden ikinci sırada, çatı katında ön cephede ilk sırada yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre 2. normal katında 2 oda, banyo, hol ve balkon hacimleri ile 43 m2, çatı katında salon, mutfak, 2 oda, banyo, wc, hol ve balkon hacimleri ile 117 m2 olmak üzere taşınmaz toplam 160 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca çatı katında yaklaşık 9 m2 alanlı 1 adet teras alanı mevcuttur. 

Taşınmazın konumlu olduğu 278 ada, 4 nolu parsel, 1683,95 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde tek yapıda A ve B blok olmak üzere iki adet bitişik nizamlı blok inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu B blok, parselin kuzeydoğu cephesinde yer almaktadır. B blok, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş olup, bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi hacimleri ve 1 adet işyeri, zemin ve 1. normal katlarının her birinde üçer adet mesken, 2. normal katında 1 adet mesken ve 2. normal katında çatı katı piyesli 4 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi bodrum kat seviyesinden binanın B bloğun güneybatı cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyası ile boyalıdır. 

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden biri olan Atatürk Caddesinden güney istikametinde devam edilip, sağ koldan Hakimiyet Caddesine dönülür. Taşınmaz cadde üzerinde sol kolda yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.