1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Başakşehir Olimpa AVM Yemek Katında Kiracılı Köşe Dükkan

Sahibinden 60m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18297
Metre Kare 60m2
Ada 566
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 2
Kullanım Durumu Kiracı
Bağımsız Bölüm B-93
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

OLİMPA AVM kat:2 No:93 Başakşehir Şair, Erdem Beyazıt Cd No:5, 34490 Başakşehir/İstanbul

Açıklama

BAŞAKŞEHİR'İN  ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLİMPA AVM YEMEK KATINDA YÜKSEK KİRA GETİRİLİ YATIRIMA UYGUN DÜKKAN 

Özellikler: Olimpa AVM yemek katında yer alan DÜKKAN vasıflı 93 numaralı bağımsız bölümdür. 60 m2 dükkan köşe konumlu olduğu için 120 derece önüne masa koyup 250 m2 kullanabiliyor. Aylık aidatı ortalama 3.000 TL'dir.  Halihazırda kiracısı olup kira getirisi aylık 7.000 TL'dir , kasım ayında kontratı süresi dolmaktadır. 

Olimpa AVM ;Başakşehir'in tam kalbinde, bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla Fuzul yapı tarafından tasarlanıp 2010 senesinde bölgenin hizmetine açılan Olimpa AVM, Türkiye'nin ilk "Bölgesel Alışveriş Merkezi" olma özelliğini taşıyor. Başakşehirli konukların her türlü beklentisinin aynı anda ve bir arada karşılandığı Olimpa AVM, bölgenin ilk ve tek kompleks alışveriş ve yaşam merkezi. Olimpa AVM'de düzenli olarak organize edilen sanatçı ve çocuk etkinlikleri sayesinde, Alışveriş merkezi bölge yerleşik halkının ilgi odağı ve buluşma merkezi haline gelmiş durumda. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.