0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Başakşehir Bahçeşehir 2.Kısım KC Blokları'nda 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 137m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19642
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
137m2
Ada:
267
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
17
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
18
İskan Tarihi:
15/8/2008
Ruhsat Tarihi:
31/8/2005
Kullanım Durumu:
Kiracı
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Ceylan Sokak Kc Blokları No : 4/1 C1 Blok D. No : 2 Başakşehir / İstanbul

Açıklama

MERKEZİ KONUMDA LÜX SİTE İÇERİSİNDE HAVUZLU GENİŞ KULLANIMLI DAİRE

Özellikler: Taşınmaz C1 blok zemin katta yer alan 2 numaralı bağımsız bölümdür. Bina girişine göre sol ön cephede yer alan taşınmaz 3 cepheli olup peyzaj manzaralıdır. Projesine göre 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, 2 adet banyo-wc ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 137 m2, net 120 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde C1 ve C2 olmak üzere konut blokları ile F blok olan avm/ çarşı bloğu yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri boyalı olup bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer, duvarlar plastik boyalıdır. Taşınmaz dahilinde 2 adet asansör bulunmaktadır. Site dahilinde kapalı otopark, açık yüzme havuzu ve lobi şeklinde güvenlik bulunmaktadır. Site çevre ve peyzaj düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: Taşınmaz tapuda Hoşdere Mahallesi'nde kayıtlıdır. 31/8/2005 tarihli yapı ruhsatı ve 15/8/2008 tarihli iskanı bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Aylık 885 TL aidatı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.