Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bartın Ulus Kaldırım Mahallesi'nde 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 98m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22003
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
98m2
Ada:
214
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kalorifer
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
30/05/2018
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 1
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bartın ili, Ulus ilçesi, Kaldırım Mahallesi, Cevdet Ulus Üniversite Caddesi, Akasya Sokak No:2 D:6 adresinde konumludur. Taşınmaz 6 nolu bağımsız bölüm zemin kattan sağlanan bina girişine göre 2. katta sol ön tarafta konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 98 m2 brüt kullanım alanına sahip olup hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz kattaki konum ve alan olarak mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir.

Dış kapısı çelik kapı, iç kapı doğramaları ahşap, pencere doğramaları pvc dir. Balkon, mutfak ve ıslak hacimlerin yer döşemesi seramik kaplama, odaların ve antre yer döşemesi lamine parke kaplamadır. Kuru hacimlerde duvarlar plastik boyalı, ıslak hacimlerde fayans kaplamadır. Mutfak dolapları ahşap tezgah mermerittir. Dairede kalorifer peteği, armatür, elektrik prizi gibi imalatlar eksiktir. Binada ısınmanın, bina içi kaloriferle katı yakıt ile sağlanacağı bilgisi alınmıştır. 

Not: 30/05/2018 tarihli yeni yapı ruhsatı, 23/10/2018 tarihli isim değişikliği ruhsatı bulunmaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Not : Fiyatta KDV dahildir. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.