Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bartın Merkez Tuna Mahallesinde 72 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 72m2

Özellikler

Tapu no 9971
Pafta E28C12B3C
Ada 466
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

TUNA MAHALLESİ, 216. CADDE, NO: 25, D: 8 MERKEZ/BARTIN

Bartın Merkez Tuna Mahallesinde 72 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan 150.Cadde üzerinde güney istikametinde ilerlerken 150. Cadde ve 216.2 Sokak kesişimine gelinir. 150. Cadde ve 216.2 Sokak kesişiminden sağa 216.2 Sokağa dönülür. 216.2 Sokak üzerinde kuzeybatı yönünde yaklaşık 95 metre ilerlenerek yolun sağ kolunda yer alan taşınmaza ulaşılır.


Özellikler: Taşınmaz; 3. normal katta yer almakta olup, kuzeydoğu, güneydoğu ve kuzeybatı olmak üzere 3 cepheye bakmaktadır. Konu taşınmazın projesinde ve mahallinde yapılan incelemelere göre yaklaşık brüt 72 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. Taşınmazın Bartın Tapu Müdürlüğünde ve Bartın Belediyesinde bulunan onaylı mimari projesine göre 2 oda, 1 salon, 1 mu ak, 1 banyo, antre ve 1 balkon bölümlerinden oluşmakta olup mahallinde yapılan incelemelere göre onaylı mimari projesine aykırı herhangi bir imalat yapılmadığı görülmüştür. Dairenin; giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları panel kapıdır. Salon ve oda zeminleri laminant parke kaplı olup, duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Mutfak ve hol zeminleri seramik kaplı olup, duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır.Mutfakta alt üst akrilik mu ak dolapları, tezgah ve vitrifiye malzemeleri halihazırda mevcuttur. Islak mekanların; zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Banyolarda ve wc’de vitrifiye elemanlarının montajları yapılmıştır. Taşımazın ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğalgaz kombili sistem ile sağlanmakta olup kombi ve petek montajları yapılmıştır. Taşınmaz genel olarak bakımlı ve yeni yapılı bir dairedir.

Bina; 466 ada 36 parsel; 412.87 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, 1 bodrum, zemin ve 3 normal kattan toplamda 5 katlı betonarme yapıdır. Bina, üzerinde bodrum katında; müşterek depo ve otopark,su deposu,enerji odası,kapalı otopark,zemin katında 1 ­ 2 b.bölüm numaralı meskenler ve bina giriş holü bulunmaktadır. Geriye kalan katların her birinde 2`şer adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın giriş kapısı camlı çelik kapıdır. Bina içi zemin döşemesi mermer kaplama, duvarlar ise mineral sıvalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Merdiven korkulukları aluminyum korkuluktur. Merdiven basamakları, rıhtları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binadaki bağımsız bölümlerin sıcak su ve ısınma ihtiyacı; doğalgaz yakıtlı bireysel kombi sistemi ile sağlanmaktadır. Binanın çatısı marsilya tipi kiremit ile kaplıdır.

Not: 26.11.2015 tarihli Yapı kullanma izin (İskan) Belgesi mevcuttur.