0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Susurluk'ta 165 m2 Bahçeli Köy Evi

Bankadan 4 165m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14038
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
165m2
Ada:
139
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
40
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Reşadiye Mahallesi, Köyiçi Mevkii, (139 Ada, 5 Parsel) No: 133, Susurluk / BALIKESİR

Uzman Görüşü

Reşadiye Camisi geçildikten sonra 270 metre ileride sağ kolda 139 ada 5 parselde konumlu, 768.53 arsası üzerinde toplam 165.00 m2 kapalı alanlı KÖY YERLEŞKESİ; araç ile ulaşım sağlanabiliyor olması, kadastral yola cephesinin olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 139 Ada 5 parsel 768,53 m² yüzölçümüne sahip olup, dikdörtgene benzer yamuk formludur. Arazi yapısı az eğimli olup ara parsel olarak konumlanmıştır. Yaklaşık 19 metre kadastral yola cephesi bulunmaktadır. 

Taşınmaz tapu kayıtlarında “Bahçeli Kerpiç Ev Kargır Ahır Kerpiç Ahır” vasıflıdır. 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo bulunmaktadır. Toplam kullanım alanı 165 m2'dir. Parsel üzerinde ve paftasına işli; kargir yapı tarzında inşa edilmiş, 96 m² alanlı ev ve kargir yapı tarzında kadastro paftasına işli 69 m² alanlı ahır ve tek katlı kerpiç ahır bulunmaktadır. Taşınmaz İlçe merkezine 13,70 km mesafede yer almaktadır. 

Not: Parselin içine girilemediğinden dolayı kadastro paftasına işli 60 m2 alanlı kerpiç ahırın yıkıldığı tespit edilmiştir. Cins tahsis tapusu vardır. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.