0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Kepsut'ta 8 Dönüm Tarla

Şirketten 8147m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18405
Metre Kare:
8147m2
Ada:
108
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Recep Mahallesi, Kale Mevki, 108 Ada 28 Parsel Kepsut / BALIKESİR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; 8147 m² alanlı “Tarla” vasıflı 108 ada 28 parseldir. Parsel eğimli bir topografik zemin yapısında olup geometrik şekil bakımından amorf yapıdadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı, elektrik ve sulama sistemi bulunmamaktadır. Sınırları çit veya tel örgü ile belirlenmemiş olan taşınmaz hali hazırda boş tarladır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Yakın çevresinde tarla kullanımda olan tarım arazileri mevcuttur. İl merkezine ~ 20 km mesafede konumlanan taşınmaza ulaşım önce asfalt yol sonrasında stabilize yollardır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.