Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi'de 140 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19015
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
140m2
Ada:
7796
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
25.05.1989
Ruhsat Tarihi:
20.04.1987
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ege Mah., Karakaş Sk., No: 23/6 Karesi/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Ege Mahallesi 4. kat 6 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz 4. normal katta, tek bağımsız bölüm olarak yer almaktadır. Projesine göre 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 140 m2 kullanım alanlıdır. 

Ana taşınmaz bulunduğu sokak üzerinde, sol cephede yer almaktadır. Bina girişi, Karakaş Sokak üzerindedir. Taşınmaza ulaşım oldukça kolaydır. Yakın çevresinde Karesi Avm, Zahire Pazarı, Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Bölgede, 20-30 yıllık binaların çoğunlukta olduğu, kısmen yeni yapılaşmaların da olduğu görülmüştür. Taşınmazın cepheli olduğu cadde üzerinde ticari potansiyel orta seviyededir.

Not: 20.04.1987 tarihli yapı ruhsatı ve 25.05.1989 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.