Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi Toygar Mahallesi'nde Bina

Bankadan 1 136m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18437
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
136m2
Ada:
10519
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
21
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Toygar Mahallesi, Şan Sokak No: 5/1-2-3

Uzman Görüşü

Sosyal alanlara yakın konumlu olması, 3 kat + bodrum kat imarlı olması, köşe konumlu olması, ulaşım sorunu olmaması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 136 m2'lik bir arsa üzerinde ve köşe parselde konumludur. Bina 3 katlıdır. Taşınmazın açık adresi; Balıkesir ili, Karesi ilçesi, Toygar Mahallesi Şan Sokak, No5/1-2-3'tür. Parsel üzerindeki yapıda Şam Sokak tarafından giriş yapılmakta olup, 1 adet ayrı girişli zemin daire, 1. kat alanı ve 2. Normal kat alanı kullanımı olduğu bilinmektedir. 2.kat alanın bir bölümü açık teras şeklinde, bir bölümü pvc doğrama ile kapatılmıştır. Bina dış cephesi söveli sıva üzeri boyalı vaziyettedir. Binaya giriş Şam Sokak üzerinden 2 adet demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Pencereleri pvc doğrama imalattır. Bodrum kat pencereleri üzerinde demir doğrama korkuluklar bulunmaktadır. Parselin Badem Sokak cephesinde bina harici bahçe alanı bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Parselin yeniden yapılaşması durumunda çift cephe yollardan 3 er metre çekme mesafeli olacağı, 3 kata kadar müsaadeli olduğu ve yaklaşık 55 m2 taban oturumlu bina yapılabileceği, bodrum kat ile birlikte 4 kata kadar yapılaşabileceği bilgisi şifahen alınmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.