12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi Toygar Mahallesi'nde Bina

Bankadan 1 136m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18437
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
136m2
Ada:
10519
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
21
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Toygar Mahallesi, Şan Sokak No: 5/1-2-3

Uzman Görüşü

Sosyal alanlara yakın konumlu olması, 3 kat + bodrum kat imarlı olması, köşe konumlu olması, ulaşım sorunu olmaması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 136 m2'lik bir arsa üzerinde ve köşe parselde konumludur. Bina 3 katlıdır. Taşınmazın açık adresi; Balıkesir ili, Karesi ilçesi, Toygar Mahallesi Şan Sokak, No5/1-2-3'tür. Parsel üzerindeki yapıda Şam Sokak tarafından giriş yapılmakta olup, 1 adet ayrı girişli zemin daire, 1. kat alanı ve 2. Normal kat alanı kullanımı olduğu bilinmektedir. 2.kat alanın bir bölümü açık teras şeklinde, bir bölümü pvc doğrama ile kapatılmıştır. Bina dış cephesi söveli sıva üzeri boyalı vaziyettedir. Binaya giriş Şam Sokak üzerinden 2 adet demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Pencereleri pvc doğrama imalattır. Bodrum kat pencereleri üzerinde demir doğrama korkuluklar bulunmaktadır. Parselin Badem Sokak cephesinde bina harici bahçe alanı bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Parselin yeniden yapılaşması durumunda çift cephe yollardan 3 er metre çekme mesafeli olacağı, 3 kata kadar müsaadeli olduğu ve yaklaşık 55 m2 taban oturumlu bina yapılabileceği, bodrum kat ile birlikte 4 kata kadar yapılaşabileceği bilgisi şifahen alınmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.