0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi Şamlı Mahallesi'nde 9300 m2 Tarla (908)

Bankadan 9300m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15578
Metre Kare:
9300m2
Ada:
0
Parsel:
1664
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şamlı Mahallesi Karatepe Mevkii 1664 parsel Balıkesir/Karesi

Uzman Görüşü

Mahalle Merkezine ve Ana Yollara Kısmen Yakın Konumlu Olması Taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Karatepe Mevkii’ nde konumlu, 9.300,00 m2 yüzölçümlü, ‘Tarla’ vasıflı taşınmaz dörtgene benzer bir forma, topografik olarak ise eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz; Balıkesir İl ve Karesi İlçe Merkezi’ nin ~19 km. kuzeyinde, Şamlı Mahalle Merkezi’ nin ise ~3,75 km güneydoğusunda yer almaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup, komşu parsellere cephelidir.

Ulaşım: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Şamlı Mahallesi, Karatepe Mevkii 1664 parselde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge genel itibari ile kuru tarım vasıflı arazilerden oluşmaktadır. Taşınmaza ulaşım, kısmen kadastro yollarından olmak üzere ağırlıklı olarak tarla içlerinden açılan yollarla sağlanabilmektedir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.