1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Karesi Şamlı Mahallesi'nde 6312 m2 Tarla (906)

Bankadan 6312m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15576
Metre Kare 6312m2
Ada 0
Parsel 142
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şamlı Mahallesi Kumyar Kırtık Pınarı Mevkii 142 parsel Balıkesir/Karesi

Açıklama

Özellikler: Kumyar Kırtık Pınarı Mevkii’ nde konumlu, 6.312,00 m2 yüzölçümlü, ‘Tarla’ vasıflı taşınmaz dörtgene benzer bir forma, topografik olarak ise eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz; Balıkesir İl ve Karesi İlçe Merkezi’ nin ~19 km. kuzeyinde, Şamlı Mahalle Merkezi’ nin ise ~2,60 km kuzeyinde yer almaktadır. Parselin doğu yönden kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın bulunduğu bölgedeki kar yağışı, toprak üzerindeki kar örtüsü, kadastro yollarını kapatması nedeniyle, taşınmaza ~200 m. kadar yaklaşılabilmiş, uzaktan konum tespiti yaklaşık olarak yapılabilmiştir.

Ulaşım: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Şamlı Mahallesi, Kumyar Kırtık Pınarı Mevkii’ 142 parselde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge genel itibari ile kuru tarım vasıflı arazilerden oluşmaktadır. Taşınmaza ulaşım, kısmen kadastro yollarından olmak üzere ağırlıklı olarak tarla içlerinden açılan yollarla sağlanabilmektedir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.