1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Karesi Şamlı Mahallesi'nde 5150 m2 Tarla

Bankadan 5150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15579
Metre Kare 5150m2
Ada 0
Parsel 4381
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şamlı Mahallesi Ericek Mevkii 4381 parsel Balıkesir/Karesi

Açıklama

Özellikler: Ericek Mevkii’ nde konumlu, 5.150,00 m2 yüzölçümlü, ‘Tarla’ vasıflı taşınmaz dörtgene benzer bir forma, topografik olarak ise eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz; Balıkesir İl ve Karesi İlçe Merkezi’ nin ~19 km. kuzeyinde, Şamlı Mahalle Merkezi’ nin ise ~2,45 km kuzeyinde yer almaktadır. Parselin batı yönden kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir

Ulaşım: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Şamlı Mahallesi, Ericek Mevkii 4381 parselde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge genel itibari ile kuru tarım vasıflı arazilerden oluşmaktadır. Taşınmaza ulaşım, kısmen kadastro yollarından olmak üzere ağırlıklı olarak tarla içlerinden açılan yollarla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.