1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Karesi Şamlı Mahallesi'nde 4800 m2 Tarla (907)

Bankadan 4800m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15577
Metre Kare 4800m2
Ada 0
Parsel 1781
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

Şamlı Mahallesi Karatepe Mevkii 1781 parsel Balıkesir/Karesi

Açıklama

Özellikler: Karatepe Mevkii’ nde konumlu, 4.800,00 m2 yüzölçümlü, ‘Tarla’ vasıflı taşınmaz dörtgene benzer bir forma, topografik olarak ise eğimsiz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz; Balıkesir İl ve Karesi İlçe Merkezi’ nin ~19 km. kuzeyinde, Şamlı Mahalle Merkezi’ nin ise ~3,75 km güneydoğusunda yer almaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup, komşu parsellere cephelidir. 

Ulaşım: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Şamlı Mahallesi, Karatepe Mevkii 1781 parselde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge genel itibari ile kuru tarım vasıflı arazilerden oluşmaktadır. Taşınmaza ulaşım, kısmen kadastro yollarından olmak üzere ağırlıklı olarak tarla içlerinden açılan yollarla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.