Balıkesir Gönen Altay'da 2+1 82 m2 Daire

Bankadan • 2 + 1 • 82m2

Özellikler

Tapu no 5426
Pafta 13
Ada 325
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Altay Mahallesi, Kavaklı Osman Bey Caddesi, Selvi Apt, No:14/96 GÖNEN BALIKESİR

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Gönen ilçesi ulaşım arterlerinden olan Şehit Mustafa Karaka Caddesi ile Kavaklı Osman Bey Caddesi kesişimi referans alındığında güney batı yöndeki Kavaklı Osman Bey Caddesine giriş yapılır. Kavaklı Osman Bey Caddesi üzerinden güney batı yönde yaklaşık 60 metre ilerledikten sonra sağ kolda içerisinde değerleme konusu taşınmazın da konumlu olduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut + işyeri yapılaşması şeklinde gelişme göstermektedir. Taşınmazın konumlu bölge merkezi konumlu olup, resmi kurum ve kuruluşlara yürüme mesafesindedir.


Özellikler: 3. normal katında mesken vasıflı 6 nolu bağımsız bölümünde konumludur. Değerleme konusu taşınmaz güney doğu cephede yer alan yapı girişine göre arka tarafta konumlu olup, kuzey batı cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve balkon bölümlerinden oluşup, 82 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın mahallinde yapılan teknik incelemede onaylı mimari projesine uygun olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın içerisinde yapılan odaların ve salonun yer döşemeleri ahşap parke kaplı olup, diğer bölümlerin yer döşemesi karo seramik kaplı vaziyettedir. Taşınmazın kuru hacim duvarları duvar kağıdı ile kaplanmış olup, yıpranmış vaziyettedir. Taşınmazın ıslak hacim duvarları tavan seviyesine kadar fayans kaplı vaziyettedir. Taşınmazın mutfak bölümünde mutfak dolapları ahşap, tezgahı mermer doğramadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç mekan kapıları ahşap, balkon kapısı ve pencereleri pvc doğrama çift camlıdır. Taşınmaz katı yakıtlı soba ile ısıtılmaktadır. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.

325 ada 39 nolu parsel 191,97 m2 yüz ölçümüne sahip olup, onaylı mimari projesine göre parsel üzerinde betonarme yapı tarzında, bitişik nizam, zemin ve 3 normal katlı projelendirilmiş ve inşa edilmiş tekil blok konumludur. Ana gayrimenkulün yapı girişi zemin kat güney doğu cepheden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün onaylı mimari projesine göre, zemin katında; yapı girişi ve 1 nolu dükkan, 1, 2 ve 3. normal katlarda her katta 2' şer daire bulunmakta olup, ana gayrimenkul 4 kat 7 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi sıva üzeri yıpranmış dış cephe boyalı vaziyettedir. Taşınmazın konumlu olduğu parsel bitişik nizam olduğundan parsel etrafı herhangi bir sınır belirleyici unsurla çevrili değildir.

Not: 14/10/1997 tarihli yapı ruhsatı ve 05/10/2000 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.