Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Gönen Altay Mahallesi'nde 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 74m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23401
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
74m2
Ada:
1688
Parsel:
95
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
26.11.1996
Ruhsat Tarihi:
20.07.1995
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ALTAYMAH. ŞEHİT MUSTAFA KARAKAŞ SOK. TEKİN APT.NO: 37/1GÖNEN/BALIKESİR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Altay Mahallesi, Şehit Mustafa Karakaş Sok. Tekin Apt. No: 37/1 Gönen/Balıkesir posta adresinde bulunmaktadır. Ana taşınmaz Balıkesir ili, Gönen İlçesi, Altay Mahallesi, 1688 ada 95 parselde yer alan 193,74 m² yüzölçümüne sahip ‘KARGİR APARTMAN’dır.  Ana taşımaz zemin+3 normal kat olmak üzere 4 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Taşınmazın zemin katında 2 adet dükkân, normal katlarda 2 şer adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi vaziyet planında belirtilmemiş olup yapının bitişik nizamda inşa edilmiş olması sebebiyle giriş yönü tespit edilebilmektedir. Bina girişi kuzeydoğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı olup bina girişi demiz kapı ile sağlanmaktadır.  

1 nolu bb konumlu olduğu 1. normal katta bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre 74 m² alanda 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, balkon, antre hacimlerinden oluşmaktadır. Mahallen yapılan incelemelerde taşınmazın projesine kat, konum olarak uygun olduğu, alan olarak projesinden farklı inşa edildiği tespit edilmiştir. Yerinde yapılan incelemelerde taşınmazın arka cephede zemin katta yer alan dükkân izdüşümünde 23 m² teras hacmi oluşturulduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın zeminleri; salon ve odalarda ahşap parke döşeli, antre, mutfak ıslak hacimlerde seramik döşeme kaplıdır. Duvarlar; ıslak hacimlerde yarısına kadar seramik kaplı, devamında su bazlı boyalı, diğer hacimlerde saten boyalı durumdadır. Mutfakta mermer tezgâh, dolaplar ahşaptır. Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç mekân kapıları ahşaptır. Pencere doğramaları pvc doğramadır. 

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.