COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Edremit Kadıköy Mahallesi Buyaka Evlerinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13688
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 256
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 03/04/2018
Ruhsat Tarihi 24/05/2013
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KADIKÖY MAHALLESİ 51. SOK., BUYAKA EVLERİ, B BLOK NO9-2/12 Ederemit/BALIKESĠR

Açıklama

Ulaşım:  Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Kadıköy Mahallesi, 51.Bu Yaka Evleri B/Blok Apt, No: 9/2-12 posta adreslidir. Gayrimenkullerin bulunduğu binaya ulaşım için; Tarif olarak, Edremit Merkezden Kadıköy merkez istikametine doğru Sezgin İnan Caddesi üzerinden ilerlerken, İlçe Trafik Müdürlüğü yanındaki 51.Sokağa dönülerek 200 m. ilerlenir. Tam karşıda kalan site taşınmazların bulunduğu parseldir. Bölgeye ulaşım 200 m. mesafedeki Sezgin İnan Caddesi ve Karayolu üzerinden Şehir içi çalışan toplu taşıma araçları ile devamlı olarak sağlanabilmektedir.

Özellikler: B Blok 12 bağımsız bölüm nolu Meskenler : Taşınmaz meskenlerin konumu yerleşim ve kat planları üzerinde ayrıntılı olarak gösterilmiş olup, meskenlerden her biri projesine ve yerindeki durumuna göre; biri ebeveyn banyolu 3 oda, 1 salon, mutfak, banyo, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşup, kapalı: 112 m2, açık : 20 m2 olmak üzere toplamda brüt : 132 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazların içerisine banka bilgisi dahilinde girilememiş olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.

Ana gayrimenkul; 6.194,30m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapıda, 4A yapı sınıfında, Bodrum+Zemin+7 Normal Katlı olarak inşa edilmiş A, B, C, D olarak adlandırılmış 4 adet bloktan oluşmaktadır. Konu parsel düz arazide, düzgün olmayan geometrik yapıya sahip olup, her yönde yola cepheli durumdadır. Parsel etrafı site duvarı ile çevrili olup, site girişi güney cephedeki 51.Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Site içi yaya yolları kilit parke taş döşeli, bahçe alanları yeşillendirilmiştir. Site içi peyzajı tamamlanmıştır. Parsel içi her blokta 32’şer adet bağımsız bölüm yer alıp, toplamda ana gayrimenkulde 128 adet b.bölüm kayıtlıdır. Blok dış cepheleri mantolama üzeri akrilik boyalı, çatıları izolasyonlu membran kaplıdır. Blok girişleri cam bölmeli demir doğramalıdır. Her blokta 1 adet asansör yer alıp, ısıtması her blok için ayrı merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Bloklar içi kat taksimatına göre bağımsız bölüm dağılımı; Bodrum Katta: Ortak kullanımlı sığınak alanı, depo/müştemilat alanı, kazan dairesi ve enerji odası şeklinde olup, zemin ve normal katların her birinde 4’er adet mesken şeklinde teşekkül etmiştir. Blok girişi parsel kuzey cephesinden zemin kat seviyesindedir. Taşınmazlardan 12 nolu b. bölüm blok girişine göre sağ ön cephede 2. normal katta, 30nolu b.bölüm ise blok girişine göre sol arka tarafta 7. normal katta konumlu meskenlerdir.

Not: 24.05.2013 tarihli yeni yapı ruhsatı ,04.07.2014 tarihli Yenileme Ruhsatı ve 03.04.2018 tarihli iskanı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.