Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Balıkesir Altıeylül Atköy Mahallesi'nde Hisseli 2+1 88m2 Daire

Vakıftan 2 + 1 88m2

Özellikler

Tapu no 6817
Pafta İ19C20DB
Ada 0
Parsel 4523
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisseli Evet
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atköy Mahallesi, Seka Sokak, No: 50, Daire: 4, Altıeylül / BALIKESİR (UAVT: 1373826880)

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Balıkesir-Bigadiç karayolu üzerinde Bigadiç istikametinde ilerlenir. Küçükbostancı Mahallesi ve Büyükbostancı ayrımı geçildikten sonra solda kalacak yol ayrımına girilir. Köy yoluna girmeden, karşı istikamette (ters yön) 50 metre ilerlenerek konu taşınmazın yer aldığı apartmana ulaşılır. Binaya ait iki adet giriş bulunmakta olup taşınmaza ulaşılan giriş karayolu cephesinde (doğu cephesi) yer almaktadır.

Özellikler: Daire, zemin katta, bina girişine göre sağ cephede, Balıkesir-Bigadiç karayoluna göre ise ön cephede konumlanmaktadır. Mahallinde daire; 2 adet balkon dahil net 78 m2, brüt 88 m2 alanda; antre, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Salonda zeminler marley kaplama, duvarlarda ince sıva üzeri plastik boya kullanılmıştır. Odalarda ise zeminlar laminant parke kaplama, duvarlarda ince sıva üzeri plastik boya mevcuttur. Mutfak ve hol-antre hacimlerinde zeminler seramik, duvarlarda ise ince sıva üzeri plastik bulunmaktadır. Mutfak dolapları MDF olup mermer tezgah kullanılmıştır. Banyo ve WC hacimlerinde zeminler seramik, duvarlar fayans kaplıdır. Banyoda sadece duş bataryası bulunmaktadır. WC hacminde ise klozet ve lavabo mevcuttur. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları ise ahşap doğrama camlı kapıdır. Pencereler PVC doğrama kasaya sahip ısıcamdır. Daire, soba ile ısıtılmaktadır.

Parsel üzerinde farklı kişilere ait ruhsat ve projesiz inşa edilmiş 9 adet apartman yapısı ve bu yapılara ait müştemilat/dam/samanlık yapıları mevcuttur. Bina konum olarak parselin en doğusunda, karayoluna cepheli olan yapıdır.Bina bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı bir yapıdır. Binanın doğu ve batı cephesinde iki adet giriş bulunmaktadır. Taşınmaza doğu girişinden ulaşılabilmektedir. Binanın her katında dörder mesken olup bina toplamında 24 mesken mevcuttur. Bunlardan 12 tanesine doğu girişinden, 12 tanesine batı girişinden ulaşılmaktadır. Yapının dış cephesi kısmen boyalı, kısmen sıvalı, kısmen sıvasızdır. Isı yalıtımı bulunmamaktadır. Ortak alan merdivenlerinde ve sahanlıkta dökme mozaik ve taş mozaik kullanılmıştır. Merdiven korkulukları ahşap ve demir doğramadır. Ortak alan duvarları ince sıva üzeri plastik boyalıdır.

Taşınmazın 172/6875 hissesi satılıktır. Taşınmaz arsa tapulu olup üzerinde ruhsatsız yapı bulunmaktadır.

Not: Taşınmaza ait yapı ruhsatı ve iskan belgesi bulunmamaktadır. Krediye uygun değildir.