COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bakırköy Kartaltepe Mahallesi'nde İncirli Caddesine Paralel 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14020
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 936
Parsel 125
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 12/02/1993
Ruhsat Tarihi 26/04/1989
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Karteltepe Mahallesi Munirbey Apt. No:5-7 Daire:3

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 3 nolu bağımsız bölüm zemin katta bina girişine göre sol cephededir. Taşınmazın kat ve konum olarak uygunluğu tespit edilmiştir. 3 bağımsız numaralı daire; salon, mutfak, antre, koridor, 2 oda , banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 75 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün bulunduğu bina; İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Kartaltepe Mahallesi`nde, Ömür Sokak üzerinde; 936 ada, 125 parselindeki 385,00 m2 alanlı arsa üzerine 3 B yapı sınıfında, ayrık nizamda B.A.K. yapı tarzında, 2 Bodrum, zemin, 4 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında sığınak, kazan dairesi, kömürlük; 1. bodrum katında 2 adet dükkan, bina girişi; zemin ve 4 normal katın her birinde 2'şer adet daire olmak üzere toplamda 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi cephe boyası uygulanmıştır. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Bina girişi ve sahanlığı seramik kaplı ve merdiven basamaklarının granit mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişinde duvarlarda ve tavanda plastik boya uygulanmıştır. Taşınmazın ısınması doğalgaz kombi sistemle sağlanmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul; İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Kartaltepe Mahallesi, Ömür Sokak, No: 5-7, Munirbey Apt. Zemin Kat, D: 3 adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza ulaşım; bölgenin bilindik caddesi olan İncirli Caddesi üzerinden Bahçelievler yönünde ilerlerken sağa İhsan Kalmaz Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde 100 metre ilerledikten sonra sağa Yeni Yol Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde 100 ilerlendikten sonra konu taşınmazın konumlu olduğu Ömür sokağa ulaşım sağlanır. Taşınmaza yakın konumda Özel Çamlık Hastanesi, Çapa Bilim Koleji ve Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi konumlanmaktadır.

Not: 12.02.1993 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.