COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bakırköy Kartaltepe Mahallesi'nde İncirli Caddesine Paralel 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14020
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 936
Parsel 125
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 12/02/1993
Ruhsat Tarihi 26/04/1989
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Karteltepe Mahallesi Munirbey Apt. No:5-7 Daire:3

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 3 nolu bağımsız bölüm zemin katta bina girişine göre sol cephededir. Taşınmazın kat ve konum olarak uygunluğu tespit edilmiştir. 3 bağımsız numaralı daire; salon, mutfak, antre, koridor, 2 oda , banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 75 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün bulunduğu bina; İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Kartaltepe Mahallesi`nde, Ömür Sokak üzerinde; 936 ada, 125 parselindeki 385,00 m2 alanlı arsa üzerine 3 B yapı sınıfında, ayrık nizamda B.A.K. yapı tarzında, 2 Bodrum, zemin, 4 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında sığınak, kazan dairesi, kömürlük; 1. bodrum katında 2 adet dükkan, bina girişi; zemin ve 4 normal katın her birinde 2'şer adet daire olmak üzere toplamda 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi cephe boyası uygulanmıştır. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Bina girişi ve sahanlığı seramik kaplı ve merdiven basamaklarının granit mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişinde duvarlarda ve tavanda plastik boya uygulanmıştır. Taşınmazın ısınması doğalgaz kombi sistemle sağlanmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul; İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Kartaltepe Mahallesi, Ömür Sokak, No: 5-7, Munirbey Apt. Zemin Kat, D: 3 adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza ulaşım; bölgenin bilindik caddesi olan İncirli Caddesi üzerinden Bahçelievler yönünde ilerlerken sağa İhsan Kalmaz Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde 100 metre ilerledikten sonra sağa Yeni Yol Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde 100 ilerlendikten sonra konu taşınmazın konumlu olduğu Ömür sokağa ulaşım sağlanır. Taşınmaza yakın konumda Özel Çamlık Hastanesi, Çapa Bilim Koleji ve Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi konumlanmaktadır.

Not: 12.02.1993 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.