0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Nazilli'de Hisseli Avlulu Ahşap Ev

Şirketten 1 113m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18721
Oda Sayısı:
1
Metre Kare:
113m2
Ada:
386
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KURTULUŞ MAHALLESİ, 95 SOKAK, NO: 113/1-2 NAZİLLİ/AYDIN

Uzman Görüşü

Taşınmazın kent merkezine yakın konumlanması, ulaşım imkanlarının gelişmiş olması, hastane, stadyum, okul ve muhtarlık gibi sosyal donatı alanlarına yürüme mesafesinde olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 386 Ada 6 Parselde kayıtlı, 61,94 m2 yüzölçümlü tapu kaydında “Avlulu Ahşap Ev” niteliğinde taşınmazdır. Parsel topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsel sınırları belirgin bir vaziyette olup parselin tamamı üzerinde inşa edilmiş bina yer almaktadır. Nazilli İmar Müdürlüğünde incelenen paftasına göre parsel güneydoğu cepheden ~5 m imar yoluna cepheli olup diğer tüm cephelerde komşu parsellere cepheli vaziyettedir. Nazilli Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasına göre parsel içerisinde brüt ~56,69 m2 işli yapı bulunmaktadır. Yapı yasal alan olarak ~56,69 m2 alana sahip olup mevcut alan olarak ~113 m2 alana sahiptir.  Gayrimenkul projesine göre 56,69 yerinde 113 m2'dir. Gayrimenkulün 1/2 oranındaki hissesi satılıktır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Yapının dış cephesi yarıya kadar seramik, kalan kısım ise dış cephe boyası ile boyalı vaziyettedir. Bina giriş kapısı demir doğrama olup çatısı sandviç panel ile kaplı vaziyettedir. Bina 2C yapı sınıfında inşa edilmiştir. Taşınmaz konut alanında yer almakta olup bölgede 1-3 katlı eski ve yeni yapılı binalar ile boş arsalar bulunmaktadır.

Nazilli Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden öğrenilen bilgiye göre konut lejantında, bitişik nizam, 3 kata müsaadeli yapılaşma şartlarına haizdir. Parsel minimum cephe şartını sağlamamakta olup ruhsatlandırılamaz vaziyettedir. Taşınmazın yapılaşma için 7 parsel ile tevhit şartı yer almaktadır.

Not: Taşınmazın yapılaşma için 7 parsel ile tevhit şartı yer almaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.