0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Nazilli Pirlibey Mahallesi'nde 380 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 380m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16325
Metre Kare:
380m2
Ada:
188
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0.50

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pirlibey Mah, Köyiçi Mevkii, 188 Ada 12 Parsel Nazilli/Aydın

Uzman Görüşü

Taşınmazın topoğrafik olarak düz bir arazide konumlu olması, yola yaklaşık 10 m cepheli olması ve imarlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Aydın iIi, Nazilli ilçesi, Pirlibey Mahallesi, Köyiçi mevkiinde konumlu 380,45 m2 yüzölçümlü ARSA vasıflı 188 ada 12 parseldir. Taşınmaz geometrik olarak düzgün bir şekle sahip olmayıp, ban cephesinden geçen yola, kadastro paftasından alınan ölçüye göre yaklaşık 10 mt cephelidir. Taşınmaz topoğrafik olarak düz bir arazide konumludur. Parsel üzerinde kadastral paftalara işli olmayan 90 m2 alanlı basit malzemeden inşa edilmiş açık sundurma bulunmaktadır. Taşınmazın su elektrik vb. altyapısı mevcuttur.

Ulaşım: Pirlibey Mah, Köyiçi Mevkii, 188 Ada 12 Parsel Nazilli/Aydın adresinde konumlu olup mahalle merkezinde yer almaktadır. Denizli-Aydın yoluna 5km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için: Nazilli ilçe merkezinden güney istikametinde Nazilli-Bozdoğan asfalt yol boyunca yaklaşık 5 km ilerledikten sonra gidiş yönüne göre sola(doğu) dönülerek asfalt yol boyunca yaklaşık 8 km ilerlendiğinde Pirlibey Mahalle merkezine ulaşılır. Şehit Mustafa Aktay Caddesi üzerinde güney yönünde 350 m ilerlendiğinde sağ cephemizde konumlu taşınmaz 118 ada 12 parseldir. Taşınmaza ulaşım için kullanılan yol asfalt parke olup ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: Konut alanında, Emsal 0,50 H: 6,50 yapılaşma koşuluna sahiptir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.