COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın İncirliova Sandıklı Mahallesinde 292 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 292m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9343
Metre Kare 292m2
Ada 121
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

MAH. : SANDIKLI SOKAK : SANDIKLI SOKAK SİTE : GOLDEN SİTESİ NO : 79 BLOK : 2.GİRİŞ KAT : ZEMİN D. NO :14 İNCİRLİOVA /AYDIN

Önemli Bilgilendirme

Taşınmaz şehrin gelişim bölgesinde yer almaktadır. Vitrin genişliği, yeni binada olması ve düzgün mimari projeye sahip olması bir çok ticari amaca hitap etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle yatırım amaçlı olarak da düşünülebilir.

Açıklama

Ulaşım: Aydın İli, İncirliova İlçesi, Sandıklı Mahallesi, Sandıklı Sokak, Golden Sitesi, 2.Giriş, No:79/13 açık posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım için; Aydın-İzmir Kraayolu üzerinden Sandıklı yoluna girilerek güney istikamette ilerlenir. Önümüze gelen Erkan Kıraathanesinden sağa; Zübeyde Hanım Caddesine dönülür. Batı istikamette takribi 140,00m ilerlendiğinde taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazların bulunduğu bina Zübeyde Hanım Caddesi ile 555 sokağın kesiştiği köşede; yolun batı tarafında konumludur. Taşınmazlara özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazların çevresi konut ve ticaret alanı olarak şekillenmiştir. Planlı yerleşimi, merkezi konumu ile tercih gören konut ve ticaret alanındadır. Gayrimenkullerin bulunduğu bölge ilçe merkezinin yeni yerleşim bölgelerindendir. Bölgede ağırlıklı olarak yeni yapılı 7-9 katlı yapı blokları gözlenmekte olup; ana caddeler üzerinde yer alan blokların zemin katları ticari olarak kullanılmaktadır. Orta ve üst gelir grubuna hitap etmektedir. İlçe merkezine uzak konumda olup; her türlü kentsel alt ve üst yapı hizmetlerinden eksiksiz faydalanabilmektedir. Yakın çevresinde Aydın-İzmir Karayolu ve Cemal Gürbüz Atik İÖO bulunmaktadır.

Özellikler: 29/422 arsa paylı, bodrum ve zemin katta konumlu 14 BB. numaralı depolu dükkan;parselin batısında konumlu olan 2.Girişin kuzey cepheden olan bina girişine göre sağ kolda konumlu olup; ara daire özelliğindedir. Kuzey cephelidir. Kat irtifakına esas mimari projesine konum ve alan olarak uygundur. Projesine göre ve yerinde bodrum ve zemin kattan oluşmaktadır. Bodrum kat depo hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 112,00 m2 büyüklüğündedir. Zeminler brüt beton şeklinde olup; duvarlar plastik boyalıdır. Zemin kat ise dükkan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup; yaklaşık brüt 180,00 m2 büyüklüğündedir. Zübeyde Hanım Caddesine takribi 9,05m cephesi bulunmakta olup; derinliği takribi 20,00m`dir. Dükkan toplamda 292,00 m2 brüt alana sahiptir. Dükkanın giriş kapısı alüminyum doğrama cam kapıdır. Dış doğramaları alüminyum cam malzemelidir. Zeminler tüm birimlerde seramik malzeme şeklindedir. Duvarlar ıslak hacimlerde seramik ile kaplı olup; diğer birimlerde alçı sıva üzeri plastik badana boyalıdır. Tavanlar asma tavan şeklindedir. Taşınmaz boş olup; 4 yıllık binada yer almaktadır.

Taşınmazların yer aldığı 625.42 m2 yüzölçümüne sahip 121 Ada, 2 Parsel `Yedi Katlı Betonarme Apartman`vasıflı ana gayrimenkul; kat irtifakına esas projesine göre ve mevcutta, parsel üzerinde tek yapıda, 1. ve 2. olmak üzere toplam 2 adet giriş olarak tasarlanmıştır. Değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu 2.Giriş; yapının batısında konumludur. 2.Giriş kat irtifakına esas projesine göre; bodrum + zemin + 6 normal kat + çatı kat olarak tasarlanmış olup, bodrum katta; hidrofor ve yakıt deposu, kazan yeri ile zemin katta yer alan 13 ve 14 nolu dükkanların eklentisi olan depolar zemin katta; blok girişi ile değerlemeye konu olan 13 ve 14 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkanlar, 1.normal katta;1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2.normal katta; 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3.normal katta 5 ve 6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 4.normal katta 7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 5.normal katta 9 ve 10 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 6.normal kat ve çatı katta ise 11 ve 12 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskenler yer almaktadır. Değerlemeye konu 2.girişte toplam 14, 2 girişte toplam 27 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Ana taşınmaza ve değerlemeye konu dükkanlara giriş zemin kattan kuzeycepheden; Zübeyde Hanım caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Ana yapının dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör mevcuttur.

Not: 29.09.2014 tarihli İskanı bulunmaktadır.