Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın İncirliova Cumhuriyet Mahallesi'nde Cadde Cepheli Depolu Dükkan

Bankadan 188m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22362
Metre Kare:
188m2
Ada:
0
Parsel:
4241
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
25/09/2019
Bağımsız Bölüm:
9-10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi, No: 17A/17B İncirliova/Aydın

Açıklama

Özellikler: Aydın İli, İncirliova İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi üzerinde konumlu, 17A kapı numaralı 9 nolu bb dükkan 17/B kapı numaralı Bodrum + Zemin katında konumlu 10 nolu bb depolu dükkanlardır. Zemin kat 9 no.lu bağımsız bölüm dükkan ve Bodrum + Zemin kat 10 nolu bağımsız bölüm depolu dükkan vasıflı taşınmazların bulunduğu bina; 188,00 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; yakıt deposu, kalorifer odası, hidrofor odası ve zemin kattaki 10 nolu bb dükkana ait depo bölümü, zemin katında; 1 i depolu olmak üzere 2 adet dükkan, elektrik tesisat odası ve bina girişi, diğer normal katlarda her katta 2 şer adet mesken olacak şekilde binada toplamda 10 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Son kattaki meskenler dubleks meskendir. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma ihtiyacı doğalgaz kombi sistemi ile sağlanacak şekilde altyapı tesisatı bulunmaktadır. Binaya giriş kuzeybatı yönünden, Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır.

9 no.lu bağımsız bölüm ANA GAYRİMENKUL İÇİNDEKİ KONUMU:  9 no.lu bağımsız bölüm binaya kuzeybatı cepheden ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın Zemin katında ve sağ tarafta (bina girişinin bitişiğinde) yer almakta olup kuzeybatı cephelidir. İncirliova Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde incelenen onaylı kat irtifakına esas mimari projesine göre 23 m2 alanlı olup projesine göre tek hacimli dükkan bölümünden oluşmaktadır. Taşınmazın Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesine yaklaşık 3,5 metre cephesi bulunmaktadır.

 10 no.lu bağımsız bölüm  ANA GAYRİMENKUL İÇİNDEKİ KONUMU: Konu 10 no.lu bağımsız bölüm binaya kuzeybatı cepheden ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın bodrum + zemin katında ve sol tarafta yer almaktadır. İncirliova Belediyesinde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum kat 79m2 zemin kat 86m2 olmak üzere 165m2 dir. Taşınmazın bodrum katı projesine göre 79m2 alanlı olup projesine göre tek hacimli dükkan bölümünden oluşmaktadır. Zemin katı projesine 86 m2 alanlı olup tek hacimli dükkan ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesine yaklaşık 3,5 metre cephesi bulunmaktadır. 

Taşınmazın saha incelemelerinde taşınmazların iç hacimleri pencerelerinden görülmüş olup taşınmazların arasında yer alan duvarın inşa edilmediği ve birlikte kullanıldığı gözlemlenmiştir. Zemin katta yer döşemeleri seramik kaplama olup duvarlar ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Dükkan giriş kapısı ve pencereleri alüminyum doğramadır. Tavanı asma tavan kaplamadır. Dükkan bölümlerinde ısınma sistemi için kalorifer boruları bırakıldığı gözlemlenmiştir. Saha incelemeleri dıştan olması sebebiyle ölçüm yapılamamıştır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.