Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın İncirliova Arpadere Mahallesi'nde 20 Dönüm Zeytinlik (1542)

Bankadan 20200m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18487
Metre Kare:
20200m2
Ada:
153
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Arpadere Mah.Dolamaç Mevkii 153 ada 33 parsel İncirliova Aydın

Uzman Görüşü

Taşınmazın üzerindeki ağaçların ürün verebilir yaşta olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 153 ada 33 parsel 20.200 m2 alana sahip olup, `Zeytinlik` vasfındadır. Parsel, geometrik olarak amorf yapıda olup, topografik yapısı itibariyle eğimli ve engebeli bir yapıya sahiptir. Parselin kadastral yolu bulunmamaktadır. Parsel tüm yönlerde komşu parsellere cephelidir. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve kısmen yaya olarak sağlanmaktadır. Parselin batı kısmı makilik arazi durumunda olup, doğu kısmında düzensiz dikilmiş zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mevcut ağaçlar yaşları ve gelişme durumları itibarı ile ürün alınabilir durumda olup, taşınmaz bakımsız durumdadır. Taşınmaz, eğimli arazi olması nedeniyle toprak işlemeli zirai faaliyete elverişli değildir. Taşınmazın sulama suyu bulunmamaktadır.

Ulaşım: Arpadere Mah.Dolamaç Mevkii 153 ada 33 parsel İncirliova Aydın adresinde konumludur. Mahalle merkezine 4km, İzmir-Aydın otoyoluna 11 km mesafede yer almaktadır.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.