0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın İncirliova Arpadere Mahallesi'nde 20 Dönüm Zeytinlik (1542)

Bankadan 20200m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18487
Metre Kare:
20200m2
Ada:
153
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arpadere Mah.Dolamaç Mevkii 153 ada 33 parsel İncirliova Aydın

Uzman Görüşü

Taşınmazın üzerindeki ağaçların ürün verebilir yaşta olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 153 ada 33 parsel 20.200 m2 alana sahip olup, `Zeytinlik` vasfındadır. Parsel, geometrik olarak amorf yapıda olup, topografik yapısı itibariyle eğimli ve engebeli bir yapıya sahiptir. Parselin kadastral yolu bulunmamaktadır. Parsel tüm yönlerde komşu parsellere cephelidir. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve kısmen yaya olarak sağlanmaktadır. Parselin batı kısmı makilik arazi durumunda olup, doğu kısmında düzensiz dikilmiş zeytin ağaçları bulunmaktadır. Mevcut ağaçlar yaşları ve gelişme durumları itibarı ile ürün alınabilir durumda olup, taşınmaz bakımsız durumdadır. Taşınmaz, eğimli arazi olması nedeniyle toprak işlemeli zirai faaliyete elverişli değildir. Taşınmazın sulama suyu bulunmamaktadır.

Ulaşım: Arpadere Mah.Dolamaç Mevkii 153 ada 33 parsel İncirliova Aydın adresinde konumludur. Mahalle merkezine 4km, İzmir-Aydın otoyoluna 11 km mesafede yer almaktadır.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.