Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Çine'de Geniş Kullanımlı Hisseli Zeytinlik

Şirketten 3409m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22459
Metre Kare:
3409m2
Ada:
0
Parsel:
1423
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Söğütçük Mahallesi, Çine Muğla Karayolu, 1423 parsel Çine / AYDIN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Söğütçük Mahallesi, 1423 parsel, 102.425,20 m2 yüz ölçümlü ZEYTİNLİK vasıflı taşınmazdır. Parsel Aydın Muğla Karayoluna yaklaşık 20-30m mesafededir. Kuzey cephesinde yaklaşık Birkaç dönümlük kısmı düz, diğer kısımları engebeli, kayalık ve yaklaşık %20-50 aralığında eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup, bölgede yakın çevrede yapılaşma yoğunluğu olmadığından dolayı altyapı hizmeti olarak yol imkânı mevcuttur. Yamuk geometrik şekle sahip olan taşınmaz üzerinde çoğunluğu delice türü (aşısız) ve bakımsız zeytin ağaçları, çam ağaçları, muhtelif ağaçlar, çalılık alanlar ve kayalıklar mevcuttur. Parsel sınırları kuzey ve güney yönünde kısmen yol ile belirgin olup, diğer yönlerde belirleyici unsur bulunmamaktadır.

Zeytinlik üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

3402 sayılı Kadastro Kanunu'nun 22. Md kapsamında kadastro güncelleme çalışmalarına tabidir.

Taşınmaz 0 ada 1423 parsel iken, yapılan imar uygulaması sonucu 116 ada 212 parsel olarak tescil edilmiştir. Bu işlem sonrasında taşınmazın toplam alanı 27.272,77 m2 olarak değişmiştir. Taşınmazın 1/8 hissesine denk gelen 3.409,09 m2'si satılıktır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.