COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ataşehir Varyap Meridian Projesinde 294 m2 Dükkan

Bankadan 294m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14006
Metre Kare 294m2
Ada 3333
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 52
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BARBAROS MAHALLESİ AHLAT SOKAK VARYAP MERİDİAN D1/ 1 D5 ZEMİN KAT İSTANBUL ATAŞEHİR

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler:  Ödüllü Proje Varyap Meridian Ataşehir'de bulunan D1 Blokta zemin katta yer alan 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, iskanlıdır ve  işyeri niteliğindedir.  1 nolu dükkan binanın zemin ve 1.bodrum katlarında alanları bulunmaktadır1. Mimari projesine göre bodrum kattaki alan binaya ait depo olarak gösterilmekte olup, ilgili sitenin yönetim planında bir bağımsız bölümün dışında olup, doğrudan doğruya o bölüme tahsis edilmiş olan yerler ve şeyler ait olduğu bağımsız bölümün bütünleyici parçası sayılır ve o bölümün maliki, eklentilerin de tek başına maliki olur şeklindeki karara istinaden, bodrum kattaki alanı da yasal olarak ele alınmıştır. 1.bodrum katta brüt 151m2, zemin katta ise brüt 143m2, toplamda 294 m2 yasal alanı olup, yerinde yapılan incelemelerde alan olarak projesi ile uyumlu olduğu, ayrıca bodrum kattaki alan içerisinde wc kısmı oluşturulduğu tespit edilmiştir. Zeminleri dükkan alanında ahşap parke ıslak hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarları saten boyalı, ıslak hacimlerde seramik kaplamadır. Dış kapısı cam kaplı alüminyum doğramadan olup, iç geçiş merdiveni demir profil korkuluk ve ahşap basamaklıdır. Dükkan mevcutta boştur. Ortalama 46 m2 dükkanın önünde açık alan vardır. 

Varyap Meridian'de,  yüksek rezidanslar, rezidans villalar ve ofis bloklarından oluşan karma bir proje. Kat sayısı 20 ile 61 arasında değişen 5 konut bloğu, 3 adet yatay ofis binası ile uluslararası otel zinciri tarafından işletilecek 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezi fonksiyonlarını bir arada sunan Meridian Ofis & Otel binası bulunmaktadır. 4 bodrum kat + zemin kat + 19 normal kattan oluşmaktadır. Etrafı betonarme duvar üzeri tel çit ile çevrili site içerisinde yeşil alan, 7/24 güvenlik, otopark, sauna, havuz, spor salonu ve sosyal tesis gibi hizmetler yer almaktadır.

Ulaşım: İstanbul Anadolu yakasının ticaret ve iş merkezi haline gelen Ataşehir'de yer alan proje konum olarak oldukça avantajlıdır. Marmaray, metro hattına, D-100 karayolu ve TEM otoyoluna, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, FSM Köprüsü'ne ve Sabiha Gökçen Havalimanına yakın lokasyondadır. Ataşehir İlçesi, Barbaros Mahallesi, Ahlat Sokak üzerinde bulunan 1 dış kapı numaralı Varyap Meridian sitesinde yer almaktadır. Taşınmaza bölgenin önemli ulaşım aksı olan Anadolu Otoyolu Otoyolu kullanılarak ulaşılır. Bölgenin her türlü teknik altyapısı tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte konut amacıyla kullanılan 10-15 yıllık 20-50 katlı binalar yer almaktadır. Değerleme konusu gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin gelişimini tamamlamış bir bölgesi olup, üst gelir grupları tarafından tercih edilmektedir. Cadde üzerlerinde yer alan binaların zemin katlarında günlük ihtiyaçları karşılamak üzere yer alan ticari kullanımlar mevcuttur. Yakın çevrede Ataşehir Belediyesi, Watergarden Avm, Halkbank Genel Müdürlüğü, Fenerbahçe Ülker Spor Salonu, ve toplu konut siteleri yer almaktadır.

Not:13.06.2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskanı vardır). Dükkan mevcutta boştur. Ortalama 46 m2 dükkanın önünde açık alan vardır.