Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ataköy NEF-22 Projesi'nde Yatırımlık İskanlı Dükkan

Bankadan 245m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18493
Metre Kare:
245m2
Ada:
62
Parsel:
116
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
18
İskan Tarihi:
12/06/2019
Ruhsat Tarihi:
16/06/2014
Bağımsız Bölüm:
C Blok 7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Mahallesi, Çobançeşme E-5 Yanyol Caddesi, No: 22, Bakırköy/İstanbul

Uzman Görüşü

Ulaşımın toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmesi, Merkezi konumda bulunması,  Güvenlikli lüks sitede yer alması ve geniş kullanımlı olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

MERKEZİ, ULAŞIM AVANTAJLI, GENİŞ KULLANIMLI, GÜVENLİKLİ LÜKS SİTEDE SHELL & CORE DÜKKAN

Özellikler: 7 no'lu bağımsız bölüm 1.bodrum katta yer almaktadır. Mimari projesine göre; 245,00 m2 yapı inşaat alanlı olup tek bölümden oluşmaktadır. Doğalgaz kombi sistemi döşeli olup radyatörleri takılıdır. Herhangi bir manzarası bulunmamaktadır. Taşınmaz 6 bloklu bir güvenlikli sitede yer almaktadır. Mimari projeye uygun inşa edildiği bilinmektedir. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. 7 bağımsız bölüm numaralı dükkan C Blok'ta olup lobi girişinin sağındaki ilk dükkandır. Dükkanın bulunduğu kat geniş kullanımlı ortak alana sahiptir. Dükkan; mağaza, ev tekstili, dekorasyon, market gibi kullanımlar için uygundur.

Ataköy Nef-22 Projesi 6 bloktan oluşmakta olup blokların genel kullanımı; A ve B Blok ofis, C, D ve E Blok konut, F Blok oteldir.

A Blokta toplam 15.000 m2 alanlı ofis; B Blokta 264 adet 1+1, 26 adet 2+1, 36 adet 3+1 ofis; C Blokta 244 adet 1+1 konut; D Blokta 23 adet 1+1, 101 adet 2+1, 26 adet 3+1, 52 adet 4+1 konut; E Blokta 265 adet 1+1 konut, F Blokta 232 odalı otel bulunmaktadır.

Yakın çevresinde, Yenibosna Metro Durağı ve benzer nitelikte İş merkezleri, ve ticaret alanları bulunmaktadır. Bölge genellikle ticaret – hizmet fonksiyonlu gelişmiştir. Doluluk oranı %70 -%80 civarındadır. 

Not: 16/06/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. TEİAŞ'ın kira şerhi vardır. Aylık aidat tutarı 1.775 TL'dir. 12/06/2019 iskan belgesi mevcuttur.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Dış Özellikler

Site İçerisinde
Bahçeli
Yük Asansörlü
Asansörlü
Güvenlikli
Su Arıtmalı
Elektrik Altyapılı
Yeni Binada
Açık Otoparklı
Kapalı Otoparklı
Hidrofor
Spor Alanı
Yangın Merdiveni
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Bakımlı Binada
Isı Yalıtımı
Apartman Görevlisi
Müstakil Havuzlu
Güneş Enerjisi
Jeneratörlü
Engelliye Uygun
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.