COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Merkez Balcıoğlu Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Konut

Bankadan 6 + 1 229m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17104
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 229m2
Ada 545
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 07/08/2014
Ruhsat Tarihi 15/05/2013
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balcıoğlu Mahallesi, Yazanlar Cad. No:10 Kat 3/11 MERKEZ / ARTVİN

Uzman Görüşü

Meteoroloji gözlem istasyonu, Artvin Barosu Sosyal Tesisleri, Milli Eğitim Lojmanları'na yakın konumda, iskanlı, mantolamalı binada, teraslı ve geniş kullanımlı  Brüt 198,00 m2 SON KAT DUBLEKS daire olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın 3. kat ve çatı katta konumlu 11 bağımsız bölüm no'lu meskendir. Taşınmaz zemin kattaki bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre 3. Normal katta ve çatı katında yer almakta olup toplamda 198 m2 + 31 m2 teras alanlıdır; 3. kat: 138 m2 alanlı olup salon, mutfak, 3 oda, 1 banyo, 1 duş wc hol ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Çatı Katı; 60 m24 31 m2 teras alanlı olup 3 oda, hol ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 1 adet salon, 6 adet oda, 1 adet mutfak, 2 adet banyo, 1 adet balkon bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DUBKES KONUTTUR. Taşınmaz terasla birlikte 229 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaz Artvin İli’nin, Merkez İlçesi'nin Balcıoğlu Mahallesi, Yazanlar sokak No:10/11 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için: Bakır İlkögretim Okulunun güney cephesine gelinir doğu yönde 600 m ilerlendikten sonra sağ tarafa Yazanlar Sokağa girilir bu yönde yaklaşık 400 m ilerlendikten sonra konu taşınmaz sol tarafımızda kalacak şekilde ulaşılmış olur. Civarı konut bölgesi şeklinde yoğunluk kazanmış olan taşınmazın yakınlarında Artvin İl Özel İdaresi, Bakır İlkögretim Okulu ve Mahalle camii gibi özel ve kamusal kullanım alanları mevcuttur. Bina mimari projesine göre; zemin + 3 normal+çatı kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında 2 adet mesken, kazan dairesi ve bina girişi; 1 ve 2. normal katında 3'er adet mesken ve 9+çatı katında 2 adet dubleks mesken ve 1 adet mesken yer almakta olup, yapıda toplam 11 adet bağımsız bölüm mevcuttur.

Not: 15/05/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 07/08/2014 tarihli iskan belgesi vardır. Taşınmazın yer aldığı parsel 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında, konut lejantlı olan taşınmaz için yapılaşma şartları ile ayrık nizam 5 kat imar lejantı bulunmaktadır. Ayrıca taşınmazın 80 m2 alanında yola terki olup bu terkin parsel üzerindeki binayı etkilemediği bilgisi alınmıştır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.