Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa'da 5 Katlı Apartman

Şirketten 452m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18954
Metre Kare:
452m2
Ada:
168
Parsel:
41
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
17
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
01/04/2005

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Bilinmeyen 160 Sokak No:4 Kemalpaşa/Artvin

Açıklama

ARSA TAPULU 5 KATLI BİNA 

Özellikler: Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Cumhuriyet Mahallesi konumlu 509,30 m² yüzölçümünde mahallinde üzerinde bina olan “Arsa ” niteliğindeki taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak yamuk formda, bölge topoğrafık olarak genellikle düz araziye sahiptir. Taşınmazın tapu kaydında vasfının arsa olup, mahallinde çift daire üzerine 5 katlı yapı mevcuttur. Yapı ruhsatı 452 m2 kapalı alan için alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz İlçe merkezine ve ana arterlere çok yakın konumda yer almaktadır. Şehir merkezine kuş uçuşu 300 metredir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede 3-4 katlı apartman,6-8 yüksek katlı apartman yapılar olup genellikle konut ve ticari amaçlı muhtelif katlarda yapılaşmalar söz konusudur. Taşınmaz Sarp sınır kapısı İlçe merkezine yakın olmasından dolayı ticaretin hacminin yoğun olduğu bölgedir. Bölge orta gelir gurubu seviyesine hitap etmekte olup,  taşınmazın yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği market ve benzeri ticari birimler resmi kurumlar, belediye, sağlık ocağı cami, okul, taksi durağı, çocuk parkı, lokanta, çay ocağı gibi ihtiyaçlar çok yakın mesafelerden karşılanabilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet ve ticaret amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin (yol, su elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgenin yapılaşma oranı % 20-30 seviyesindedir. Ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılabilmektedir. Şehir merkezine yürüme mesafededir. Bölge 4.Derece deprem bölgesinde yer almaktadır. 

Not: 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları bölge içeresinde kalmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 01/04/2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu kaydında vasfının arsa olup, mahallinde çift daire üzerine 5 katlı yapı mevcuttur. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.