0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa'da 5 Katlı Apartman

Şirketten 452m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18954
Metre Kare:
452m2
Ada:
168
Parsel:
41
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
17
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
01/04/2005

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Bilinmeyen 160 Sokak No:4 Kemalpaşa/Artvin

Açıklama

ARSA TAPULU 5 KATLI BİNA 

Özellikler: Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Cumhuriyet Mahallesi konumlu 509,30 m² yüzölçümünde mahallinde üzerinde bina olan “Arsa ” niteliğindeki taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak yamuk formda, bölge topoğrafık olarak genellikle düz araziye sahiptir. Taşınmazın tapu kaydında vasfının arsa olup, mahallinde çift daire üzerine 5 katlı yapı mevcuttur. Yapı ruhsatı 452 m2 kapalı alan için alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz İlçe merkezine ve ana arterlere çok yakın konumda yer almaktadır. Şehir merkezine kuş uçuşu 300 metredir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede 3-4 katlı apartman,6-8 yüksek katlı apartman yapılar olup genellikle konut ve ticari amaçlı muhtelif katlarda yapılaşmalar söz konusudur. Taşınmaz Sarp sınır kapısı İlçe merkezine yakın olmasından dolayı ticaretin hacminin yoğun olduğu bölgedir. Bölge orta gelir gurubu seviyesine hitap etmekte olup,  taşınmazın yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği market ve benzeri ticari birimler resmi kurumlar, belediye, sağlık ocağı cami, okul, taksi durağı, çocuk parkı, lokanta, çay ocağı gibi ihtiyaçlar çok yakın mesafelerden karşılanabilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet ve ticaret amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin (yol, su elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgenin yapılaşma oranı % 20-30 seviyesindedir. Ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılabilmektedir. Şehir merkezine yürüme mesafededir. Bölge 4.Derece deprem bölgesinde yer almaktadır. 

Not: 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları bölge içeresinde kalmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 01/04/2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu kaydında vasfının arsa olup, mahallinde çift daire üzerine 5 katlı yapı mevcuttur. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.